Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zespół Tarzana? Czy to w ogóle możliwe?


Gość SinnerInHeaven

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Tak się zastanawiam, po tym co napisała Tahela, że znalazł się Tarzan i żebym uciekał do buszu i różne takie że może faktycznie istnieje taka jednostka chorobowa. Niezwykle rzadka, że człowiek pragnie zbliżyć się do natury, poszukać jakiejś no nazwę to dzikuski i wieść sobie takie życie. A co Wy o tym myślicie? Czy powinienem się skontaktować ze specjalistą? Dodam że mój poprzedni temat został chyba niesłusznie usunięty i w ogóle strolowany przez jakieś dziwne osoby. A pytam poważnie bo wydaje mi się że nie tylko ja mam takie problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dzikuski trzeba uwazac bo cie wydyma w buszu ma szybko i zaraz wróci do bezpiecznej wody, ale zostan ci te małpy tarzan wsród małp

 

dlatego muszę się schować...zamaskować...być cichutko żeby mnie złapały...cichutko jak te małpki na drzewie...kochane małpki, malutkie pewnie potrzebują żeby ktoś je przytulił...takie samotne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALE Z WOJCIECHEM CEJROWSKIM MIE3LIBY FAJNY CZWOROKĄT HEHE

 

Widzę że jesteś chętna na mały wypadzik na Kostarykę...he he możemy się jak to mawiają czasem...hm...spiknąć...mi wiele nie trzeba tylko kawałek...nieba...ha ha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko cacy, tylko dlaczego temat ten wciąż wisi w "Pozostałych zaburzeniach"? Do "off-topu" z nim co najmniej.

 

Może w takim sensie, ze SinnerInHeaven podejrzewa, że to cos jak Zespół Touretta :mrgreen:

Może jest pierwszą osobą u której zostanie zdiagnozowany Zespół Tarzana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×