Skocz do zawartości
Nerwica.com

cześć


angola

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, serdecznie i ciepło. No widzisz, strój wieczorowy nie jest wymagany, ani nawet dzienny :D

 

Pisz, kiedy chcesz, chętnie pogadamy. A w ogóle - to wielkie gratulacje, że rozpoczęłaś leczenie! Teraz to już z górki, nawet jeśli ciężko, to "suma sumarum" tylko w dobrą stronę.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, ja tez jestem nowa, od jakiegos czasu czytam wiadomosci na tym forum i czuje sie jak wsrod swoich;)) ja mam dosc glupii problem patrzac na niego z boku;/ jutro pierwszy raz ide do psychologa ale mam nadzieje ze jakos dam rade mu wszystko powiedziec..

wydaje mi sie to trudne by sie przelamac i opowiedziec o wszystkim co sie czuje komus obcemu, ale mam nadzieje, ze jakos pojdzie..

i mam do was pytanie. jak wyglada pierwsza wizyta u psychologa?? bo nie bardzo wiem, czego sie spodziewac.. i powiedzcie ze bedzie dobrze, bo psycholog to chyba moja ostatnia nadzieja:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caly czas staram sie nie poddac, ciagle probuje wierzyc ze jakos to bedzie i ze w koncu pokonam jakos to gowno ktore we mnie siedzi;//

 

co do Ciebie, nie mow o sobie wrak, zawsze jest jakas nadzieja, ze sie polepszy.. ja nieraz czuje ze moje zycie naznaczone jest (w moim przypadku strasznie kretynskim) cierpieniem:/ nie wierze ze nie dasz rady juz walczyc, nawet jesli jest cholernie ciezko;/ mowie ci;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nieraz czuje ze moje zycie naznaczone jest (w moim przypadku strasznie kretynskim) cierpieniem:/

Żadne cierpienie nie jest kretyńskie.

Skoro cierpisz-potrzebujesz pomocy.

Witaj wśród nas :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze kilka obrazków , kt. powinny Ci się spodobać, ale to mogę wyslać tylko w załączniku!!!! to jest związane ze sztuką grecką i rzymską; na razie See you!!!!

 

 

łania staje się prawdziwą KOBIETĄ gdy pielęgnuje swoje talenta i przymioty ( tj mojego wymysłu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×