Skocz do zawartości
Nerwica.com

A co z Polsatem ?


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oglądam TV, ale przyznam, że to medium ma jakiś urok. Polsat to był kiedyś dla mnie powiew luksusu, bo antena nam nie łapała i nie mogłem oglądać niektórych programów, np. Pokemon, albo Power Rangers. No i Polsat swego czasu był częścią wielkiej czwórki: TVP1, TVP2, TVN, Polsat. To była kluczowa decyzja dla życia, która stację się wybierze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, ja oglądam! W ogóle wybieram ze wszystkich stacji, programów to, co mnie interesuje, na szczęście pilot pomaga w selekcji :D

A Taniec Z Gwiazdami,oglądasz,albo Twoja Twarz Brzmi Znajomo ? Dobre programy.

 

-- 18 paź 2014, 11:04 --

 

Ja to codziennie Pierwsza Miłość,jestem zakochany w Malwinie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

541f171a30a72.jpg

:D

W ciągu ostatnich lat kompletnie odzwyczaiłem się od Telewizji, wiele informacji dociera do mnie z opóźnieniem. Może to i dobrze? Teraz nie potrafię oglądać telewizji "od tak, bez celu" dłużej niż godzinę bo sam czuję że mi mózg kipi od nadmiaru żenady wylewającej się z ekranu. Powtórki, te same pomysły przewałkowane 100 razy, wkurzające reklamy i pasma seriali paradokumentalnych uwłaczających inteligencji.

 

W latach 90. Polsat rządził. To były takie czasy że dotychczas w eterze były 1, 2 i zaszumiony program lokalny więc Polsat był jak na tamte czasy bardzo atrakcyjny z zachodnimi filmami i serialami. Większość z nich czytanych przez Knapika, Łukomskiego i Brzostyńskiego którzy do dziś są związani z tą stacją. Większość z nich to także były patrząc z perspektywy lat produkcje klasy C, coś podobnego do tego co obecnie puszcza Puls. Ale na tym się wyrobili, trafiając w gusta narodu złaknionego Zachodu. No i disco polo. Sobota 19 - Disco Polo Live a w niedzielę o 10 zaraz po Power Rangers Disco Relax.

 

Na prowincję niestety nie docierał TVN i RTL7 więc ominął mnie fenomen Dragon Ball Z. Moimi faworytami były seriale i bajki z weekendowych pasm. Później przerzuciłem się na poważniejsze produkcje takie jak Prison Break, Gotowe na wszystko i CSI. Teraz jak włączę Polsat to tylko dla weekendowych Disneyów, Kości i programów z Amaro. Reszta może dla mnie nie istnieć. Jeszcze mogę od siebie polecić Polsat News - po nędzy z lat 90. jeśli chodzi o informacje to zdążyli się wyrobić. Nie gonią za sensacją jak TVN i są jak dla mnie najbardziej wyważeni jeśli chodzi o politykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Polsatu otwartego nie oglądam, ale mam Cyfrowy Polsat. :mrgreen: Całkiem niezłe programy lecą na Polsatach Viasatach (Explore i History). :great:
Jednak przemyślałem sprawę i piszę, co następuje. Czasem zdarza mi się oglądać Wydarzenia, szczególnie jak pani Sakowska je prowadzi. :mrgreen: Czasem obejrzę teź jakiś film, ale rzadko. Co jak co, ale dobre kino rzadko gości na głównej antenie słonecznej stacji. Zresztą podobnie jest w Polsacie Film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to codziennie Pierwsza Miłość,jestem zakochany w Malwinie

Lubiłam ten serial, ale jakoś już mi się znudził. Malwina to ta ruda zołza?:D Kiepscy są spoko.

 

Oglądam Interwencję, bo ogólnie lubię reportaże, i Państwo w państwie. Telewizor jest chyba jedyną rzeczą, od której jestem uzależniona. Niestety Polsat kojarzy mi się głównie z reklamami, co oznacza konieczność przełączania co chwilę na inny kanał (to też nie łatwe, bo się zmawiają co do czasu nadawania reklam) albo wyłączania głosu.

Jeszcze mogę od siebie polecić Polsat News - po nędzy z lat 90. jeśli chodzi o informacje to zdążyli się wyrobić. Nie gonią za sensacją jak TVN i są jak dla mnie najbardziej wyważeni jeśli chodzi o politykę.

To muszę sprawdzić. Jakoś zakładałam, że jest podobny do TVN24. Dla porównania różnych spojrzeń oglądam czasem TVN24 i TVPInfo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba reaktywować,dziś Taniec Z Gwiazdami :D fajnie by wygrała Sienkiewicz :D

Ostatnio czytalem, że ta aktorka Sienkiewicz to córka Bartłomieja "ch..d..kamieni kupa" Sienkiewicza...masakra :shock:

Nie słyszałem.Nie będę komentował.Ja w Polsacie to najlepiej lubię Świat Według Kiepskich,czasem chciałbym by Jolasia byłą moją dziewczyną.I Pierwsza Miłość-głównie dla Malwiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba reaktywować,dziś Taniec Z Gwiazdami :D fajnie by wygrała Sienkiewicz :D

Ostatnio czytalem, że ta aktorka Sienkiewicz to córka Bartłomieja "ch..d..kamieni kupa" Sienkiewicza...masakra :shock:

To jest popularne nazwisko i ona się strasznie śmieje z tych pokrewieństw, co jej przypisują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×