Skocz do zawartości
Nerwica.com

beznadzieja beznadziejności...


wosek91

Rekomendowane odpowiedzi

Boję się życia... ludzi, tego co mnie spotka w przyszłości. Kilka lat temu mój ukochany popełnił samobójstwo i zostawił mnie samą.. przez całe życie bardzo emocjonalnie podchodziłam do wszystkich i wszystkiego... Próbowałam być w związkach, ale przeszłość zawsze dawała o sobie znać. boję się każdego dnia, boję się iść do pracy, bo jestem beznadziejna, nic mi nei wychodzi nawet najprostsza sprawa. ludzie patrzą na mnie jak na idiotkę i tak też się czuję. leczyłam się przez kilka lat, ale odstawiłam leki. nie chce do nich wracać, a ja tak się po prostu boję życia.. Proszę Was, pomóżcie mi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim : witamy na forum :)

Masz bardzo niską samoocenę,a na pewno jesteś wartościową osobą i nie możesz tak żle siebie oceniać.No i często jest tak,że wydaje nam się,że inni oceniają nas żle,a wcale tak nie jest..Jak napisałaś - jesteś osobą zbyt wrażliwą,w dodatku po samobójstwie ukochanej osoby...i moim zdaniem potrzebna była by terapia,w tym praca nad swoją samooceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak długo się leczyłam i w pewnym momencie poczułam, ze mam już to za sobą, jednak nie.. boję się każdego dnia.. nie potrafię się cieszyć niczym. mój kolejny związek sie rozpadł. mama choruje, w pracy nie daję sobie rady. wszystko mnie przytłacza... nie mam siły chodzić do psychologa lub psychiatry i się żalić.. dziękuję, że mogę tutaj to z siebie wyrzucić.. doradźcie mi jak opanowac ten stres? ? paralizuje mnie i nawte najprostsze czynności staja się dla mnie mega trudne.. głupiejeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×