Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sylwester 2014/15 w Łodzi - lista


New-Tenuis

Rekomendowane odpowiedzi

Łapa, ok. :-)

 

1. New-Tenuis

2. buka (?)

3. Harry Haller

4. Follow_ (nie wycofuj się, prosiimy ;) )

5. dream*

6. slow motion

7. Dark Passenger

8. aneccka95

9. chłopak aneccki95 - Adam

10. monk.2000

11. tahela

12. pannaAlicja

13. chłopak pannyAlicji

14. Heartbreaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, patrz niżej:

Są dwa hotele w Łodzi, dostępne na noc z 31 grudnia na 1 stycznia:

Noclegi Elan - informacja po kliknięciu na link, gdzie za osobę za noc wyjdzie 40 zł:

http://www.booking.com/hotel/pl/noclegi-elan.pl.html

 

oraz Hostel Luna - również informacja po kliknięciu na link, gdzie za osobę wychodzi 60 zł:

http://hostelluna.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli pójdę z Wami na sylwestra to bardzo prawdopodobne, że będę wymagała interwencji soru. Tak już mam po jakims czasie spotkania.

 

To faktycznie lepiej siedz w domu :(

Ja może tez dołącze, zależy jak się będę czuła, do kiedy trzeba się na sto procent zadeklarować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucy1979, do 15 grudnia (wiadomość do wszystkich): ostateczna lista powinna zostać zamknięta do 15 grudnia. Zapraszamy serdecznie!

silhouette, nie wiem, jak Cię przekonać, że nic Ci nie grozi i nie zostawimy Cię samej sobie jeśli będziesz się źle czuła... mam nadzieję, że jednak dasz się przekonać, zwłaszcza, że jesteś z Łodzi i jak Ci się nie będzie podobało, możesz powiedzieć "nara" i wrócić do domu... fajnie by było, gdybyś się jednak zdecydowała z nami spędzić Sylwestra. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile zdobędę pieniądze to cieszę się z wyjazdu. Z chęcią poznałbym trochę Łódź. Będziemy szlajać się po mieście? Jeśli tak to wcześniej zrobię rozeznanie w internecie. A hostele całkiem przyjazne. Fajnie by było spać w jakiejś kamieniczce. W Poznaniu niektóre kamienice robią wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziemy szlajać się po mieście?

Ja bym się chętnie poszlajała. :mrgreen:

 

-- 08 gru 2014, 12:35 --

 

Przypominam wszystkim, że został jeszcze tylko tydzień na ostateczne deklaracje, co do przybycia na naszego forumowego Sylwestra w Łodzi. (15.12. każdy powinien się już zdeklarować).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema :) skoro pojawiłem sie na liście? no ale nic jeszcze nie potwierdzałem

Nie chce marudzić ale namawiam ludzi z Wawki żeby jechać

Wiec co by mi pomogło

Nocleg gdzie jakie warunki no i jak to ma wyglądać czy włóczęga po mieście jakiś lokal czy impreza np w hostelu jeśli to możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Haller, o, ale świetnie! Cieszę się już na rozmowy z Tobą :) i wspólne szlajanie po Łodzi, jak to Dawid określił :)

 

Heartbreaker, pojawiłeś się na liście wstępnej, bo napisałeś, że "może jesteś chętny" :) O noclegach jest na pierwszej stronie tego wątku informacja. Skłaniam się raczej przychylniej do rezerwacji w tym tańszym hostelu. :) tam jest kuchnia, a nie sądzę, żeby w Sylwestra przestrzegano ciszy nocnej, ale jak co, możemy na miacho skoczyć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×