Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sylwester 2014/15 w Łodzi - lista


New-Tenuis

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że przygotowania idą pełną parą :P Trochę dziwne wydaje mi się tylko granie w gry planszowe, ale pewnie w praniu wyjdzie, co będziecie robić. Podejrzewam, że i tak przeważać będą % :mrgreen:

 

Strzelcie sobie jakieś foty i podzielcie się potem z resztą forumowiczów :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez procentów się nie obędzie. Ja biorę Solian, więc alkohol działa trochę inaczej na mnie. Lekko chwieje mi się obraz, ale jakiś specjalnych efektów nie mam. Myślę, że to zależy od sytuacji. Żeby poczuć dobry nastój od alkoholu potrzebne jest coś więcej niż flaszka, np. dobre towarzystwo, albo klimatyczne miejsce. Najlepiej było na zlocie w Poznaniu w 2013r.

 

Ludzie, niech ktoś pomyśli o muzyce. Melomanów nie brak, każdy czegoś słucha. Od lat wyznacznikiem imprezy w mojej wyobraźni była muzyka, towarzystwo i używki. Nie zaniedbujmy jednej rzeczy na koszt drugiej.

 

Myślę skąd tu wziąć pieniądze. Jedzie ktoś przez Konin? Tak by było taniej dla mnie. A pić to chyba będę na czyjś koszt. Zawsze jakieś resztki zostają. Z resztą chętnych "polewaczy" często nie brakuje. To jest urok picia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że przygotowania idą pełną parą :P Trochę dziwne wydaje mi się tylko granie w gry planszowe, ale pewnie w praniu wyjdzie, co będziecie robić. Podejrzewam, że i tak przeważać będą % :mrgreen:

 

Strzelcie sobie jakieś foty i podzielcie się potem z resztą forumowiczów :great:

 

Muszę rozczarować... Żadnych fot z imprezy na Forum nie będzie :) Szanujemy swoją prywatność.

 

-- 16 lis 2014, 11:36 --

 

ja odpadnę pewnie pierwsza :P

mogę wziąć gry planszowe :P

dużo będzie par?

 

Bierz. Ja nie mam nic przeciwko. Hmm... W końcu będzie się okazja poznać, w Gdyni jakoś się mijamy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Haller, nic nie tracisz :P

 

Ja nie jestem imprezowiczem...

raczej strasznym zamulaczem...

stąd te planszówki..

w sumie na h*j ja tam jadę :roll:

 

 

New-Tenuis, możesz mnie wykreślić

 

ja mogę z Tobą pograć, może karty też? :D też nie ejstem imprezowiczką, nie lubię imprez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Haller, nic nie tracisz :P

 

Ja nie jestem imprezowiczem...

raczej strasznym zamulaczem...

stąd te planszówki..

w sumie na h*j ja tam jadę :roll:

 

 

New-Tenuis, możesz mnie wykreślić

 

Też nie jestem. A planszówki raczej nie zamulają :D

 

Tu się tak łatwo ludzi nie skreśla... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Nie rozumiem tylko dlaczego każdy ma wybrać sobie "hotel" z tych dwóch. Chyba czegoś nie kumam. Nie lepiej abyśmy byli w jednym? Z tego co widzę w Lunie są duże czteroosobowe pokoje, chyba w sam raz? I w ramach doprecyzowania... Przyjeżdżamy 31ego, wyjeżdżamy 1ego, czy mamy inne plany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Nie rozumiem tylko dlaczego każdy ma wybrać sobie "hotel" z tych dwóch. Chyba czegoś nie kumam. Nie lepiej abyśmy byli w jednym? Z tego co widzę w Lunie są duże czteroosobowe pokoje, chyba w sam raz? I w ramach doprecyzowania... Przyjeżdżamy 31ego, wyjeżdżamy 1ego, czy mamy inne plany?

Agnieszce chodziło o to, żeby zdecydować w którym mamy być zakwaterowani- który nam bardziej odpowiada. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Nie rozumiem tylko dlaczego każdy ma wybrać sobie "hotel" z tych dwóch. Chyba czegoś nie kumam. Nie lepiej abyśmy byli w jednym? Z tego co widzę w Lunie są duże czteroosobowe pokoje, chyba w sam raz? I w ramach doprecyzowania... Przyjeżdżamy 31ego, wyjeżdżamy 1ego, czy mamy inne plany?

Agnieszce chodziło o to, żeby zdecydować w którym mamy być zakwaterowani- który nam bardziej odpowiada. :smile:

 

Achaaa... Teraz kumam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, a dopisujesz się? Wiem, że hotel ma bar, ew. można pomyśleć o eskapadzie na miasto. Hm, przyznam, że to jest jeszcze kwestia do doprecyzowania. O sali na dzień dzisiejszy nic nie wiem, miło by było, gdyby ktoś jeszcze zajął się organizacją razem ze mną. ;) Jeśli nikt się nie znajdzie, zorientuję się w temacie sali. Siddhi, chętnie pogram w bierki (zawsze przegrywam :D). Napiszcie, proszę, który hotel wolicie, bo jedną z tych rezerwacji bym chciała już anulować i skupić się na drugiej, napisać maila do właścicieli itp. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, jak masz inną opcję, śmiało. Ja się dostosuję. ;)

 

-- 18 lis 2014, 20:12 --

 

Na dzień dzisiejszy nasza sylwestrowa łódzka lista wygląda tak:

 

1. New-Tenuis

2. Łapa

3. Harry Haller

4. Follow_ (nie wycofuj się, prosiimy ;) )

5. dream*

6. slow motion

7. Dark Passenger

8. aneccka95

9. chłopak aneccki95 - Adam

10. monk.2000

11. silhouette

12. pannaAlicja

13. chłopak pannyAlicji

14. Heartbreaker

15. tahela

16. buka (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×