Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sylwester 2014/15 w Łodzi - lista


New-Tenuis

Rekomendowane odpowiedzi

silhouette, w żadnym wypadku! Będzie nam bardzo miło Cię poznać!

Moi drodzy, bardzo proszę o ostateczne deklaracje najpóźniej do 15 grudnia. Prosiłabym również, abyście z tych dwóch hoteli, które zaproponowałam, wybrali jeden i napisali o tym w tym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przyjechał. W końcu Łódź to miasto przemysłu, tak cenionego przeze mnie, fana XIX wieku. Z tym XIXw to trochę zmieniłem zdanie, jak pomyślałem o zacofaniu i biedzie wielu warstw społecznych. Tak czy inaczej Łódź to ciekawa propozycja. Zna ktoś pochodzenie tej nazwy?

 

Żeby wyjechać potrzebuję jednak pieniędzy. Mógłbym dorobić w internecie coś. Na razie walczę z ZUSem i nic nie jest pewne. Moje zabezpieczenie socjalne całkowicie w kropce. Mogę stać się czasowo utrzymankiem mojej rodziny, wtedy tak głupio się bawić. Rozumiecie sytuację. Jak ja nie lubię pieniędzy, człowiek ciągle się musi sprzedawać. Z drugiej strony to gwarant bezpieczeństwa i stabilności społecznej. No nic, może szanowni ludzie w gmachach współczesnego Wersalu jakim jest ZUS się zlitują i dadzą mi te grosze, żebym miał oficjalną metryczkę, że nie jestem nierobem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niete, zdarzyło się raz, że się zlitowali nade mną. Mój stan wiele się nie polepszył, jedynie trochę. Oni jednak wolą kupować nowe drukarki, lepszy papier i kolorowe spinacze. Oraz remontować swoje siedziby, zamiast płacić ludziom pieniądze. A podatnik, w tym polski przedsiębiorca uginają się pod jarzmem takiej pańszczyzny.

 

Jeśli chodzi o temat, to zastanawiam się jaki alkohol mógłbym pić. Ostatnio piłem orzech laskowy. Całkowicie się nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, ja ostatnio po każdym alkoholu cierpię na ból brzucha, więc prawdopodobnie ograniczę się do symbolicznej lampki szampana o północy (tak, mieszało się % z wenlą i się ma :? ). Ale orzecha laskowego nigdy chyba nie piłam, może warto spróbować. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy nasza sylwestrowa łódzka lista wygląda tak:

 

1. New-Tenuis

2. Łapa

3. Harry Haller

4. Follow_

5. dream*

6. slow motion

7. Dark Passenger

8. aneccka95

9. chłopak aneccki95 - Adam

10. monk.2000

11. silhouette

12. pannaAlicja

13. chłopak pannyAlicji

14. Heartbreaker

 

Jak na razie, są to oczywiście niezobowiązujące dane, także proszę o dodanie się bądź wykreślenie zgodnie z preferencjami. :P;)

 

Bardzo proszę każdego o wybór hotelu (z dwóch zaoferowanych na pierwszej stronie) i ostateczną deklarację do 15 grudnia (nie ukrywam, że jakby ktoś był na 100 % zdecydowany wcześniej, ułatwiłoby mi to zarządzanie rezerwacją).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zainteresowany poznaniem pannyAlicji. Kiedyś pisaliśmy na Facebooku. Także Łapa ma trochę filozoficzny image na forum. To działa na plus, żeby jednak gdzieś dorobić pieniądze i przejechać. Będziecie tańczyć? Ja lubię. Dobrze, żeby było dobre nagłośnienie. Nie każdy jest melomanem, ale uwierzcie, że jak chce się potańczyć to zwykłe radio tranzystor nie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silhouette, jak mieszkasz w okolicach Łodzi, zapewne nie musisz na noc, ale Sylwester raczej chyba wiąże się z nocowaniem. Nie gryziemy i jesteśmy mili. ;)

monk.2000, nie wiem, jak z nagłośnieniem, ja na razie organizuję nocleg i mobilizuję ludzi. Możemy gdzieś na miasto wyskoczyć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×