Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sylwester 2014/15 w Łodzi - lista


New-Tenuis

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłam nie rezygnować :)

Łódź jest miastem położonym najbardziej w centrum Polski, więc uważam, że będzie najwłaściwsza na forumowego Sylwestra.

 

Są dwa hotele w Łodzi, dostępne na noc z 31 grudnia na 1 stycznia:

Noclegi Elan - informacja po kliknięciu na link, gdzie za osobę za noc wyjdzie 40 zł:

http://www.booking.com/hotel/pl/noclegi-elan.pl.html

 

oraz Hostel Luna - również informacja po kliknięciu na link, gdzie za osobę wychodzi 60 zł:

http://hostelluna.pl/

 

Do Łodzi kursują z wielu miast Polskie Busy - wygodne i szybkie, przy odpowiednim trafie można pojechać naprawdę tanio.

Z tego, co widzę, Sylwester miejski w Łodzi został odwołany, ale pomyślę nad tym, gdzie ewentualnie moglibyśmy tanio pójść. :)

Proszę o wyrozumiałość - nie organizowałam jeszcze Sylwestra, to mój pierwszy raz. :oops:

Chciałabym jednak, aby to się udało. Mam nadzieję, że znajdą się chętni.

 

Poniżej wstępna, niezobowiązująca na razie lista chętnych:

 

1. New-Tenuis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jako nerwicowcy powinniśmy stronić od wielkich miast.

W Łodzi byłem wielokrotnie i to bardzo niebezpieczne miejsce, co by się nie mówiło.

 

Raczej powinniśmy poszukać jakiegoś zajazdu poza miastem, aby pobawić się bez ekscesów we własnym gronie.

Ja niestety odpadam z powodu lokalizacji, ale doceniam zaangażowanie organizatorki i życzę udanej zabawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej powinniśmy poszukać jakiegoś zajazdu poza miastem, aby pobawić się bez ekscesów we własnym gronie.

Ja niestety odpadam z powodu lokalizacji, ale doceniam zaangażowanie organizatorki i życzę udanej zabawy ;)

Popieram i niestety z powodu konieczności dojazdu ( co dla mnie jest obecnie niewykonalne ) również muszę podziękować i czekać na relację z imprezy :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie lokalizacja jest ok, bo jak dojechać do jakiegoś "zadupia" bez samochodu w Sylwestra i wrócić?

 

Ja jestem za, dopisz mnie.

Przepraszam, że marudzę (chętnie w związku z tym pomogę) ale może znaleźć coś z kuchnią? chociażby w jednym pokoju by cała impreza odbyła się w jednym miejscu a ktoś jak się źle poczuje lub będzie chciał pójść spać to wtedy pójdzie do pokoju.

 

Ja wyobrażam to sobie tak...że może nigdzie nie wychodzić na miasto tylko po prostu posiedzieć na miejscu, posłuchać muzyki, coś razem ugotować, pogadać, pograć w gry czy coś w tym stylu...obejrzeć film :P

 

Nie jestem typem imprezowicza i może moja wizja się nie spodobać zbytnio :P

 

....

Czy osoby chętne mogłyby chociaż na PW organizatorce podać z jakich okolic pochodzą?

W razie czego można wtedy zrobić awaryjne miejsce, z którego wszystkim będzie bliżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Organizatorką jest New-Tenuis. Termin jest przez nią ustalony (no, prawie) i miasto też. Nie mieszajcie jej proszę. Wpisujcie się na listę. Albo i nie. Wydaje mi się, że wybrała najlepszą, z myślą o innych lokalizację. Równie dobrze mogła zorganizować imprezę u siebie, w swoim mieście. Niestety nie każdemu się dogodzi, ale co począć...

_______

 

Jest już czwórka chętnych.

 

1. New-Tenuis

2. Łapa

3. Harry Haller

4. Follow_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harlancoben, do 15 grudnia. :)

Arasha, szkoda :(

Follow_, jestem taka jak Ty - też wolę "spokojne" klimaty, ale ankietę na ten temat - gdzie pójdziemy itp. będę robić jakoś po 15 grudnia, do tego czasu się we wszystkim zorientuję. Z tego, co widziałam, w jednym z proponowanych przeze mnie hoteli jest kuchnia.

piti_88, zgadzam się w pełni, ale w Sylwestra dojazd poza miasto byłby dla wielu niewykonalny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym była chętna z moim Love :) Jesteśmy z Tricity i wpaść na A1 do Łodzi to raptem 6h

(2osoby)

 

też byłabym za hostelem z kuchnią :D jakiś domowy melanż, namiastka chociaż :)

 

ja tez 3city :P

może macie miejsce? :P

jestem kierowca :P

 

...

 

to co rezerwujemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×