Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasilenie nerwicy lękowej ?


Gość emilk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 4 lat choruje na nerwice lękową,leki jakie biorę to Parksetyna 40 mg i Pramolan 50 mg na noc i dodatkowo aspargin.Od niedzieli czuję okropne osłabienie dodatkowo senność,oczy mi się zamykają nie mam do niczego siły,dodatkwo lekkie mdłości,apatia,czuję się ogólne zamulony że tak powiem.Ciśnienie mam w normie 120/78.Gdy chodzę czuję jak mi serce szybciej biję,ogólnie jakbym był po ciężkim wysiłku a tak nie jest,chodziłem na psychoterapie ostanio byłem 2 miesiące temu,ale jutro idę do psychologa,czy mam też udać się do lekarza rodzinnego aby wykluczyć inne dolegliwości ? czy to może być nasilenie nerwicy ? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, drogą wirtualną nie da się niestety określić, co jest przyczyną Twojego nagłego osłabienia. Możliwe, że objawy, jakie opisujesz, świadczą o nasileniu nerwicy, ale niewykluczone też, że po prostu się przeziębiłeś albo złapałeś jakiegoś wirusa, dlatego kiepsko się czujesz. Sugeruję skonsultować się z lekarzem. Wizyta u psychologa również nie zaszkodzi. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×