Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ignorujący psychiatrzy.


Goryla Gorillas

Rekomendowane odpowiedzi

Wie może ktoś dlaczego niektórzy psychiatrzy kompletnie ignorują pacjenta? Mam objawy negatywne i zapytałem lekarza o Solian w niskich dawkach. Lekarz powiedział, że ten lek w niskich dawkach(te poniżej 300mg) nie ma żadnego działania. :shock: Psychiatra kompletnie również ignorował objawy nerwicowe, które męczyły mnie długi czas...

 

Na te objawy negatywne pomagały mi cavinton i lucetam od neurologa. Sami neurolodzy mówili, że leki działają pobudzająco. A te leki potrzebne mi były na zab. pamięci, które postępowały.

 

Gdy powiedziałem psychiatrze, że objawy negatywne cofały się od tych leków całkowicie, to on na to "te leki nie mają działania przeciwpsychotycznego".... :blabla: Nawet mówił, że tego typu leki są mi kompletnie nie potrzebne.

 

Później się okazało, że problemy z pamięcią nie są wynikiem f20 a neuroleptyków - nasilały padaczkę. I tutaj znów psychiatra "te leki nie mają wpływu na padaczkę".

K**** sam neurolog czytał na głos z informatora leków "kwetiapina może nasilać padaczkę"....

 

Czy wy też trafialiście na takich lekarzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yahh, wiesz wydaje mi się, że to nie jest jakoś stricte przypisane psychiatrom a dotyczy lekarzy każdej specjalności.

Ja niestety ponoszę i do końca życia będę ponosić konsekwencje "niekompetencji" lekarzy .

Niekompetencji w cudzysłowie - raz na prawdę niedouczenie, innym razem olanie, a i jeszcze - kwestia zarobienia na mnie.

Niestety czasem mam wrażenie, że takich lekarzy którzy są uczciwi i etyczni wobec pacjentów jest niewiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na te objawy negatywne pomagały mi cavinton i lucetam od neurologa. Sami neurolodzy mówili, że leki działają pobudzająco. A te leki potrzebne mi były na zab. pamięci, które postępowały.

 

próbowałeś Solian w wyższych dawkach lub Abilify na objawy negatywne?

 

za objawy negatywne odpowiada spadek aktywności dopaminergicznej w korze przedczołowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na co czekasz?
Mnie bardziej interesuje czemu miało służyć oszukiwanie mnie.

 

Niczemu, nie miało sluzyc. Lekarze wciąż oszukują pacjentów, nie tylko psychiatrzy, może czują się jakimiś bogami. Co tam będą z głupkami gadac :lol:

Robią to aby im pacjent nie jęczał na przykład, a szczególnie nie cierpia jak się ich o konkretne leki prosi.

A ten Twój psych to może nawet Cie nie oszukiwal po prostu sam nie wiedział. Pełno jest wśród lekarzy ignorantow.

Mnie psyciatrzyca leczyla nieterapeutyczną dawką Wenlafaksyny, która sluzy tylko do modyfikowania dawek. Tez myslalam ze celowo, a potem się okazało ze ta idiotka jest specjalistka od uzaleznien i gowno wie o leczeniu depresji.

Zmien lekarza, ja zmieniłam i trafiłam na swietnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałeś Solian w wyższych dawkach lub Abilify na objawy negatywne?

Abilify to był dla mnie piece of shit. Solian również, ale brałem go w wysokich dawkach a działanie na negatywy jest do 300mg wg ulotek, a lekarz na to, że takie dawki to nic nie działają.

 

Ja tam wątpię czy ten psychiatra był by aż tak niedouczony na każdym kroku :mrgreen:

 

A tak w ogóle, to moje problemy z psychozami się skończyły, dopiero gdy dostałem porządne leki na padaczkę. Wcześniej "leczony" byłem 300mg 1x Depakiny... :lol:

 

Planuję iść do nowego psychiatry, bo mój stan pasuje do opisu dystymii, przez co nie funkcjonuję normalnie. Lecz tutaj znów obawiam się, że kolejny lekarz będzie mi wypisywać jakieś gówna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×