Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że nadal pojawiają się pytania, w jaki sposób można usunąć konto, zakładam wątek informacyjny.

1. Użytkownik sam nie może usunąć konta. Może to zrobić jedynie Administrator.

2. Nie ma możliwości kasacji postów przy usuwaniu konta ( dla osób mających obiekcje - przy rejestracji akceptowany jest Regulamin, który informuje, że posty stają się własnością Forum). Ewentualnie, jeśli Użytkownik przedstawi mi konkretne uzasadnienie, mogę się zgodzić na usunięcie kilku wybranych postów. Są to jednak szczególne przypadki, które rozpatruję indywidualnie.

3. Można prosić o usunięcie konta tutaj - w wątku - jeśli nie jest to szalenie prywatna sprawa (co wprowadzam teraz, ponieważ wcześniej możliwość była jedynie za pośrednictwem PW do Admina) bądź pisząc PW do któregoś z Administratorów:

shadow_no

Lilith

Jestem na Forum przynajmniej raz dziennie, więc jeśli zależy Wam na czasie, to można pisać do mnie. W przypadku wysłania prośby o kasację do shadow, jest spora możliwość, że na kasacje będziecie czekać. Z racji zapracowania rzadziej tutaj zagląda.

4. Przed kasacją proszę o uzasadnienie. Nie musi być elaborat na 1000 słów. Wystarczy krótko i na temat.

5. W przypadku kasacji konta stałych Użytkowników, stosowany jest tygodniowy okres na przemyślenie decyzji. W praktyce oznacza to, że po zgłoszeniu chęci kasacji daję Wam tydzień na ochłonięcie i ewentualną zmianę decyzji. Dlaczego? Z bardzo prostego powodu: decyzje o kasacji są często podejmowane pod wpływem impulsu i nie zawsze są przemyślane. Bardzo wielu stałych Użytkowników szybko wraca i żałuje swojej decyzji. A trzeba pamiętać, że po kasacji konta, nie można go już odzyskać.

6. W danym roku można kasować konto trzy razy. Po przekroczeniu tej liczby można się ponownie zarejestrować dopiero po trzech miesiącach od momentu ostatniej kasacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

kto wie jak to zrobić?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A da się rade jakoś usunąć swoją świadomość z forum?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Witam,

Chciałabym usunąć swoje konto, ponieważ nie będę mieć już czasu na pisanie i czytanie wypowiedzi. Polubiłam to miejsce, ale niestety taką podjęłam decyzję :(

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

proszę o usunięcie mojego konta, i wszystkich postów,ponieważ zaczynam nowe życie,pozdrawiam i nie będe miał czasu wchodzić na to forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kalikali1, nie ma kasacji postów przy usuwaniu konta. Ta kwestia nie podlega dyskusji. Mogę usunąć samo konto, ale posty zostaną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Jak już jesteśmy przy kasacji kont, to bardzo proszę o usunięcie trzech kont:

Auman

Doberman

xyzabc

Wszystkie podane konta należą do mnie.

Pozdrawiam:

Doberman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
xyzabc, po co Ci były 3 konta? :?

He he, długo by tłumaczyć. :D

-- 27 lut 2015, 01:34 --

xyzabc, po co Ci były 3 konta? :?

He he, długo by tłumaczyć. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

xyzabc, poproszę na pw linki do konkretnych kont, bo o podobnych nickach może być ich więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Jestem piekielnie silny, zdrów jak ryba i nie zamierzam już wchodzić na takie dołujące fora.

PROSZĘ O USUNIĘCIE MOJEGO KONTA!

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Proszę o usunięcie mojego zbanowanego konta emilk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Proszę o usunięcie konta.

Jeśli kogoś uraziłem przepraszam ;)

Jeśli komuś pomogłem to się cieszę ;)

Trzymajcie się mocno ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wolfx, jako stały Użytkownik masz jeszcze tydzień przejściowy. Proszę o napisanie mi wiadomości za tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ellwe, jako stała Użytkowniczka masz tydzień okresu przejściowego licząc od wczoraj. Jeśli po tym czasie będziesz chciała usunąć konto, to napisz mi PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Chciałem się pożegnać ze wszystkimi, których tu poznałem. Przepraszam za to co było złe, dziękuję za ponad roczną "współpracę". Trzymajcie się zdrowo wszyscy! Nie wykluczam, że kiedyś wrócę, ale na dziś mówię "baj, baj"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Nicholas, do zobaczenia gdzieś we wszechświecie :papa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Nicholas1981, powodzenia! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nicholas1981 :papa:

Wolfx :papa:

Jestem piekielnie silny, zdrów jak ryba i nie zamierzam już wchodzić na takie dołujące fora.

PROSZĘ O USUNIĘCIE MOJEGO KONTA!

Dzięki!

Mnie tam nikt tutaj nie dołuje - wręcz przeciwnie; kiedy mam doła, od razu uderzam na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie czasem dołuje forum (a gdy mam doła, to forum jeszcze bardziej go nasila), ale nie mam czym innym wypełnić wolnego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi