Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Kampanie społeczne

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o kampaniach społecznych? Mają jakąś siłę przebicia? Waszym zdaniem coś dają?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Zależy jaka kampania społeczna bo niektóre są zwykłym marnowaniem pieniędzy. Na pewno coś tam dają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram,bo są bardzo dobre.Zwłaszcza te przeciwko przemocy domowej i piratom (pijakom) drogowym.Brakuję mi,więcej o ochronie zwierząt.I zachęcające do czytania książek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kampanii o zatrudnianiu osób chorych psychicznie nie widziałem nigdy na oczy, przynajmniej tej medialnej. Głownie to jakieś popierdółkowate plakaty w PZP, ale jaki pracodawca tam zagląda. Kolejne w MZON, patrz jak poprzednio. Postanowiłem sam coś zrobić i napisać długi artykuł o hipo/manii i innej depresji do gazety. Spodobało się na tyle że opublikują. Tylko tyle mogłem zrobić.

właśnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie niedawno zatrudnili lekko niepełnosprawnych intelektualnie ale porobili 3 tygodnie i ich zwolnili bo doszli chyba do wniosku że tzw normalni robią 2-3 razy szybciej za marne grosze i wolą takich niż tych upośledzonych choć pewnie koszty były dla nich minimalne. Ale po co zatrudniać takich jak za psie pieniądze robią normalsi.

a ogólnie co do kampanii społecznych to ich skuteczność chyba znikoma, od lat pojawiają się te odnośnie nietrzeźwych kierowców, czy namawiające do wolnej jazdy a efekty jak widać marne, ludzie nie zwracają na nie zbytniej uwagi w tym szumie informacyjnym którym jesteśmy pogrążeni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi