Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Wątek jedzeniowy

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro idę do Lidla po rybki, mrożone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja ostatnio ziemniaki kilogramami wyciagam z piekarnika 175 stopni i ten obrazek wciskam co sa dwie kreski i po srodku smiglo i heja nei wiem ile minut ale wyciagam zanim sie spala nie no ziemniaki sa zajebiste lepsze od tych kolorowych tabletek rozmaitych, po ziemniakach lepiej spie i minela mi depresja, polecam w dawce 2 kg zwali kazdego z nog bardziej niz siedzienie przy goracym piecu nie ma efektow ubocznych oprocz tycia w wieksyzch dawkach i zadowolonej mordy no moze wzdecia i pierdzenie po wiekszysch dawkach ale komu to przeszkadza? otoczeniu? to niech sobie ida, to nawet dobrze, jest jakas okazja zeby pobcy w samotnsoci przez chwile  ja tam lubie sie rozwalic po tych ziemniorach w fotelu i popierdziec, zreszta kto nie lubi? moja siora duzo pierdzi ale je 2 razy wiecej ode mnei wyslalbym jej ziemniaki ale zaraz opierdoli i bedzie sie domagac wiecej, wysle jej w doniczkahc kilka ziemniakow niech czeka zanim urosna, mzoe schudnie do tej pory nei no jak urosna to pojdzie w olej to wpierdoli i sie obezre, to jest gorszy mix od olanzy z miasneryna... nie polecam, dobra ide probowac spac zanim ziemniaki przestana dzialac a do tego piers z kurczaka z brokulem na stabilizacje nastroju moj zestaw 2 kg ziemniakow 200 g piersi z przyprawami i 500 g brokulu pozdro cpunkowate mordeczki, nie lamcie sie, warto zyc chociazby p oto zeby znowu pcozuc ten smak zeimniakow na jezyku, ostatnio znalalzmen nawet ziemniaka w ksztalcie serca, moze to jaksi znak? czekam az przyjdzie jakas glebsza releksja na ten temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 tygodnie bez mięsa byłam,czuję się lżejsza, spokojniejsza, jestem bardziej  ,, przyjazna dla świata,, 

Teraz zjadłam kanapki z kilkoma plasterkami wędliny, tak 2, 3 dni a potem znowu kuchnia bezmięsna, na rybach, kaszy jaglanej, maśle, bez nabiału też 

Dobrze że jest ten wątek o jedzeniu, bo ja w kółko mogę o garach gadać, gotowaniu, pieczeniu, no cóż jedzenie to moje życie, często wymyślam potrawy też..... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy bym się nie spodziewał, że naleśnik, może genialnie smakować z dodatkiem ostro-słodkiej papryki ;d Cóż za zjawiskowa kompozycja smaków, niebiańsko pieszcząca podniebienie 🐣

20190313222.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie naszła ochota na rybę i jutro obowiązkowo ją zrobię :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie umiem gotować, nigdy nie nauczyłam się, bo jestem feministką i uważam, że kobieta nie powinna gotować. Takie mam poglądy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lunaa super ;)

@alone05

7 godzin temu, alone05 napisał:

uważam, że kobieta nie powinna gotować.

A jeśli kobieta chce gotować? To ja w takim układzie twierdzę, że jeśli kobieta chce gotować, to inna kobieta nie powinna jej mówić co ma robić. Jak che gotować, to niech gotuje, jak nie, to nie. Proste.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, alone05 napisał:

że kobieta nie powinna gotować

Kobieta zapewne powinna tylko leżeć i pachnieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Lunaa dopiero teraz zobaczyłam z 10 kwietnia Twoją kolację na zdjęciach, jaka śliczna i smakowicie wyglądająca 🙂

Od razu chciałabym to zjeść, mniam 🙂

Edytowane przez Pogodna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam ochotę zjeść na kolację spagetti napoli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ochotę na dobre pierogi z pysznym farszem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj na śniadanie zjadłam jajecznicę ze szczypiorkiem, z pomidorem i bułką, lody truskawkowe, na obiad miałam nogę z kurczaka, makaron, mizerię i fasolkę szparagową, na deser: truskawki i arbuza, na kolację będę miała zapiekankę. Wypiłam kilka kaw Cappuccino.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co prawda to nie jedzenie, a picie, ale polecam kakao z miodem - niedawno pilam i jest pyszne 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Smakował mi wczoraj czarny makaron z krewetkami, była papryczka chili i czosnek. Nie była to potrawa mocno ostra, dobrano w odpowiedniej ilości przyprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzis planuje sobie zjesc na obiad pizze z Biedry 🙂 Posypie ja sobie kukurydza, oliwkami, mozarella i pomidorami i przykryje zoltym serkiem, zeby nie pospadalo to z niej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wpadlam na fajnego pomysla kulinarnego 🙂 Zamiast cukru, to do kakaa mozemy dodac cukru waniliowego, dzieki czemu bedziemy miec waniliowe kakalko 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj na kolację zrobiłam sobie pizzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na sniadanko dzis se zrobilam kanapki na cieplo z zoltym serem i krewetkami, pyszotka 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jejku! Kocham jedzenie, uwielbiam gotować (oraz piec ciasta) i cały czas ćwiczę swoje umiejętności (z lepszym lub gorszym skutkiem). Wczoraj jadłam na obiad ziemniaczki i rybkę z pieca w sosie brokułowym. Dzisiaj za to planuję zjeść dorsza. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi