Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Wątek jedzeniowy

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek tylko o jedzeniu, przepisach, tym, co lubimy jeść i wszystkiemu, co jedzenia dotyczy. Zapraszam do podzielenia się wrażeniami po spróbowaniu czegoś nowego, ulubioną potrawą, czymś, co Waszym zdaniem ma wyjątkowy smak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

kanapeczki z dżemem i żółtym serem :great:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

piersi myyyyyy :great:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

smaczne piersi na tysiąc sposobów, ja znam tylko 2 ;[ w bułce tartej albo w przyprawie do gyrosa

i jeszcze proch, żarcie w prochu na ciężkie czasy, do 3 zł za porcję, dziś dostałem zmielone płatki owsiane z kazeiną od sfd, na tyle dobre z mlekiem, że mimo, że uważam, że mleko jest zbędne albo i szkodliwe trochę to chyba sobie będę zalewał rano pół mineralnej pół 0,5% mleka,

a najgorsze to wiadomo, że są białe bułki z tłustym serem albo słodkim dżemem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
piersi myyyyyy :great:

jestem zboczona, pomyślałam o innych piersiątkach :pirate:

Te kobiece jak najbardziej również uwielbiam. :great:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panierowane filety z kurczaka w panierce z Delicatu do mięs, dodatku soli, pieprzu, obtoczone w jajku i bułce tartej z serem żółtym w środku. Do tego frytki i surówka z pory, drobno poszatkowanej kapusty pekińskiej i startej marchewki zmieszanych w majonezie :105:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piersi sa nudne, mieso bez kosci i skóry jest najczesciej bez smaku, neutralne. Mozna ew marynowac, zeby skruszało i nabrało wyrazu. No chyba ze to piers z gesi albo kaczki, ale te smazy sie ze skóra, najczesciej tłusta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Czyli co, teraz każdy będzie klepał co lubi pochłaniać, a przepisem nikt nie zarzuci? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

hucpa, czytaj wszystko uważnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Czyli co, teraz każdy będzie klepał co lubi pochłaniać, a przepisem nikt nie zarzuci? :lol:

kurczak pierdolony!

[videoyoutube=WNIKZJjrtBo][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

No urocze. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Wy jak zwykle ... nawet żarcie porównujecie do seksu :silence: Zaraz nam się w ogóle jakieś seksistowskie forum zrobi.

Pomysł na wątek niegłupi, ale chyba może być problematyczny dla osób z zaburzeniami odżywiania :? Zresztą pierwsze moje skojarzenie odnośnie tego tematu było właśnie takie ...

A wiecie, że w dawnej Polsce jadało się ogon z bobra w piątki i traktowano go jako potrawę rybną :shock: Serio. Że niby łuski ma. Ja się u bobra żadnych łusek nie dopatrzyłam, ale fakt ... nie spotkałam gościa na razie oko w oko. A szkoda, bo ja kocham bobry :P ( zwierzęta, bez skojarzeń !!! :pirate: )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Arasha to jak możesz kochać bobra jak go nie spotkałaś, bobra można chyba zjeść bo on szkodliwy jest, tak samo kota

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pomysł na wątek niegłupi, ale chyba może być problematyczny dla osób z zaburzeniami odżywiania :? Zresztą pierwsze moje skojarzenie odnośnie tego tematu było właśnie takie ...
W takim kontekście każdy wątek może być problematyczny. I nie mam tu na myśli tylko ed, ale i pozostałe zaburzenia. Bez przesadyzmu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Luktar, zamienilabym w tym przepisie mozarelle na fete.

ale feta ma taki mocny, słony smak a ta sałatka jest delikatna i jednocześnie pełna smaków. Moim zdaniem feta zepsułaby ten przepis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam też sałatkę hawajską. Podsmażana pierś z kurczaka, kukurydza, rodzynki zamoczone uprzednio we wrzątku i oczywiście później odcedzone, ananas pokrojony w kostkę, ogórek konserwowy. No i oczywiście wszystko wymieszane w majonezie. Sałatka bardziej na słodko i niekoniecznie może wszystkim smakować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi