Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem.


Michał97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 4 lat choruje na nerwice.Towarzyszyły temu bóle brzucha,derealizacja.Lęki przed szkołą itp.Od wakacji do września chciałem się odchudzić i chodziłem na siłownie i jadłem białkowo.Schudłem 6 kg ale wyniszczyłem sobie organizm.Pod koniec sierpnia miałem straszne bóle brzucha.Brałem 1/2 asentry.2 tygodnie temu odstawiłem od około tamtego czasu mam temperaturę 35,5 i jakby derealizacje choć bardziej bym to ujął jak efekt jakbym był pijany jak odwracam gwałtownie głowę to tracę jakby świadomość także ćmienie i bóle głowy.Wysokie ciśnienie mam od dawna. Czuję się słabo jakbym miał upaść. Bardzo martwię się czy to tylko nerwica daje ten efekt "pijanego" i mocniejsze bóle brzucha czy bóle są spowodowane niewłaściwą dietą czy tym i tym,że odstawiłem 1/2 asentry. Czy coś się dzieje z moim organizmem.Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ,ze nałozyło ci sie to wszystko razem nieprzemyślana dieta , do tego ćwiczenia i jeszcze barałes lek. Wiadomo lek jednak osłabia watrobe trzustke jak sie go bierze trzeba dobrze jest=ć by była osłona dla tych organów a ty jeszcze sobie do tego wszystkiego zafudowałeś cwiczenia i mozna powiedziec po porstu przeforsowałeś organizm.

Teraz powinieneś bardziej zbilansowana dietę ze wszystkimi składnikami odżywczymi i mięsa i warzywa i póki co leków nie brać żeby wątroba odpoczęła dopóki do siebie ie dojdziesz i ćwiczyć bardzo delikatnie żeby organizm miał czas się zregenerować po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×