Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sylwester


New-Tenuis

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny pomysł, gdyby nie moja "mobilność komunikacyjna" ( w sensie, że przez fobię nigdzie się dalej nie ruszam od 3 lat ). Ale jakby co ... to zapraszam do mnie :P Mam już nawet na oku miejsce na puszczanie fajerwerków ... Super widok na wszystkie okoliczne pasma górkie i całe miasto :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by była duża ekipa i kilka osób które znam to bym dojechał wszędzie. Jak by mi się chciało. Dwa ostatnie sylwestry i trzy wigilie spędziłem sam 8) jak puszczali fajerwerki to już spałem.

 

-- 09 paź 2014, 01:16 --

 

W sumie to wolałbym swoją ekipę, ale nowe twarze poznać na żywo też fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, to w sobotę zaczynam robić listę chętnych (wstępną) i rozejrzę się za jakimś ośrodkiem/noclegiem w miarę tanim, bo podejrzewam, że już trzeba powoli zacząć o tym myśleć. Chętnie podejmę się organizacji, ale będzie mi bardzo miło, jakby ktoś podjął się tej organizacji razem ze mną. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani ... nie miałam na myśli chaty. Mieszkam z rodzicami w bloku :? Kombinuję jakiś wypad w plener ... może pod gołym niebem :lol: Ale jak ktoś wymyśli coś ciekawszego, to chętnie się dostosuję, bylebym nie musiała za daleko jechać ... bo z moją fobią obawiam się, że mogłabym nie zdążyć na 24 :shock:

 

Kurczę ... naprawdę chciałabym się raz w życiu zabawić :105: ( zwł. w towarzystwie ludzi podobnie do mnie lekko nie halo - bez urazy, normalsów mam po dziurki w nosie :silence: )

 

-- 09 paź 2014, 19:54 --

 

To ja też może wpadnę skoro takie super widoki ... :D

Ty już te widoki dobrze znasz :mrgreen: Ale wiesz, że miejsca dość ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nigdzie nie byłem na sylwestra i nie zamierzam. Kupię se pół litra, pójdę prawdopodobnie samotnie do parku, posłucham koncertu organizowanego przez miasto, a na koniec jak dotrwam to obejrzę jeszcze te sztuczne ognie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę New - Tenius, że trzeba najpierw znaleźć miejsce, wycenić je (sprawdzić czy jest wolne) i dać termin na zgłoszenia i wpłaty tak jak to robią na zlocie.

 

Ludzie łatwiej zareagują na coś takiego.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×