Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chcę się z Wami zakumplować !


Loopy'7

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ... to ja, Loopy :mrgreen: Nie wiem, jak Wy to robicie, że się razem tak fajnie tu trzymacie, dogadujecie, żyjecie prawie jak w rodzinie. Jak chcę dołączyć do tego kołchozu. Proszę potraktować mnie wreszcie poważnie, na moje 33 lata :? Mój zawód nie ma tu nic do rzeczy ... Równie dobrze mógłbym być premierem Islandii albo poławiaczem pereł dla szanownych forumowiczek :P To kim jestem, nie znaczy, że nie mam potrzeb uczuciowych i stopniowego uspołeczniania się :bezradny:

 

Loopy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz się tu z kimś zakumplować, czemu nie... Gadać na czacie, pw i fb godzinami a potem niespodziewanie Ci ten ktoś powie, że tak właściwie to cię nie lubi i nie wie czemu z tobą gada. Właśnie mnie to spotkało i jestem rozczarowany. Tyle to wszystko znaczy, te znajomości forumowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaburzenie psychiczne to dość ciężki sposób na tożsamość. Nikt wolałby nie należeć do tej grupy, więc każdy woli wyzdrowieć i zapomnieć, że kiedyś musiał wlec się po psychologach i psychiatrach, szukać pomocy. Ale w sumie, każdy się zmienia. Kiedyś było fajne forum modelarskie, na którym pisałem i się rozpadło. O ludziach ani słychu, nawet na forum nie byłem, posty zostały zapewne skasowane. Zaorane, pozamiatane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loopy spójrz na to z innej strony. Zobacz, ile wątków założyłes, większośc wie kto ty jesteś, słowem forumowy celebryta ;)

 

Eh ... jaki tam za mnie "celebryta" :shock: , ale przyznaję, że rozbawiliście mnie. Wiem, wiem, że jak się chce z kimś utrzymywać relacje, to nie można nagle znikać i oczekiwać, że inni będą o nas zabiegać. Ale poważnie jestem zawalony robotą na maxa :bezradny:

 

Za to postanowiłem Państwu - drogie Panie i drodzy Panowie postawić browara :great: ( w ramach integracji )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×