Skocz do zawartości
Nerwica.com

strach przed psychoza, zwariowaniem


marek98

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam na imię Marek i mam 16 lat.W wieku 13 lat zapaliłem marihuanę, wystąpiły po niej stany lękowe.Byłem u psychiatry stwierdził zaburzenia lękowe,po jakimś czasie wszystko ustąpiło.Zawsze byłem hipohondrykiem, wkręcałem sobie chyba wszystkie możliwe choroby psychiczne.Gdy juz było ok za namową kumpli spróbowałem kokainy...było to pod koniec wakacji tego roku.Czułem się dobrze,lecz na drugi dzień zacząłem sobie myśleć ze od narkotyku zniszczyłaem sobie mózg, mam psychoze towarzyszył temu okropny lęk.odrazu w wyszukiwarce internetowej szukałem objawów tej choroby.odczuwam derealizacje,nie śpię do pozna w nocy potrafię przyciszac telewizor żeby sprawdzać czy nie słyszę głosow,naczytalem się ze chorzy na psychoze mają wrażenie ze ludzie się na nich patrzą.idąc po ulicyvprzypominam sobie to i sprawdzam czy też tak nie mam, towarzyszy temu lęk jednak wiem ze to nie prawda...mam pytanie czy to jakiś początek psychozy czy nerwica?juz nigdy więcej nie wezmę żadnego narkotyku!!

 

-- 05 paź 2014, 22:38 --

 

Dodam jeszcze ze ciągle jestem zmęczony, odczuwam niepokój co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj marek98!

 

Przez Internet nie da się postawić diagnozy, ale jestem prawie pewna, że nie masz żadnej psychozy, ale sam się nakręcasz i wyszukujesz nieprzyjemne objawy u siebie. Podejrzewam, że wskutek eksperymentów z narkotykami ujawniły się u Ciebie wcześniej skryte tendencje w kierunku zaburzeń nerwicowych. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź,najbardziej ze wszystkiego boje się ze zacznę słyszeć głosy, lub zacznę gadać jakieś głupoty do mojej rodziny.od jutra zapisuje się na sporty walki gdy będę miał zajęcie może przestanę o tym myśleć.bardzo żałuję że spróbowałem narkotyku ale trudno trzeba żyć dalej

 

-- 07 paź 2014, 20:21 --

 

Nadal boje się psychozy, ale chyba jakbym miał zwariować to by już tak było?trwa to już ponad miesiąc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×