Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czesc wszystkim z objawami obsesyjno-kompulsywnymi!


Libra24

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Jestem w trakcie terapii i poniewaz postanowilam wziac sie za siebie, zaczelam szukac osob z podobnymi problemami w Internecie. Bardzo potrzebuje wsparcia, ale chyba jeszcze bardziej poczucia, ze nie jestem sama. Mam nadzieje, ze odnajde na tym forum bratnie dusze.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

 

Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Libra!

Poczucie samotności w grupie terapeutycznej - to zły początek dobrego końca. Bo jaki sens miałby masaż, gdyby nie bolało? Będzie dobrze babeczko . Bądź z nami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłam 2 razy w grupie terapeutycznej( ale to tylko dlatego,że Psycholog poszedł urlopować; po prostu źle trafiłam), może Tobie udało się więcej, powiem z marsza: było mi tam bardzo dobrze, miałam zaufanie do innych- ale taka też jestem na początku nabieram za dużego zaufania, a potem zaczynam się wycofywać, gdy słyszę drwiny!!!!

JEDNAK PODSTAWĄ TERAPII JEST WIARA W NIĄ I MOC TERAPEUTY;

Mój terapeuta to Starszy Pan i Jemu Ufam bezgranicznie, a poza tym jest to małżeństwo terapeutów, ale jak na razie korzystałam z ich pomocy osobno;

teraz piszę do wszystkich JESTEŚCIE LATOROŚlĄ, jestem tu najstarsza, a więc radzę na własnym przykładzie: szukajcie pomocy terapeutycznej zanim sięgniecie po PROCHY, a jeśli je weźmiecie to jak najlżejsze i RATUJCIE SIĘ DOPÓKI MOŻNA, albowiem ŻYCIE JEST TYLKO KRÓTKĄ CHWILKĄ - jak pisała poetka z Częstochowy; POZDRAWIAM i głowa do góry- jest mi lżej jak do Was piszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×