Skocz do zawartości
Nerwica.com

TEZYCZKA CZY NERIWCA POMOCY


s7f

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, bardzo prosze o porade.

 

Mam problem od roku z napadami lęku, paniki, mroczki przed oczami... W sytuacjach stresujacych koszmar... Mam wrazenie ze umieram jak mam nadad:( sztywny kark od 2 miesiecy...

 

Powiedzcie mi czy przy niedoczynnosci tarczycy moge miec tezyczke?

 

Dodam, ze 3 lata karmilam syna piersia... Nie bralam witamin... Prosze o porady bo niewiem gdzie szukac pomocy...:(

 

Robilam podstawowe badania wszystko Ok, magnez wapn b12 tez ok... Ale czytalam ze to mimo dobrych badan moze byc ta tezyczka....

 

Mialam tez rezonans glowy, eeg, doplera tetnic szyjnych i nic :(

 

POMOCY !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj s7f!

Mam problem od roku z napadami lęku, paniki, mroczki przed oczami... W sytuacjach stresujacych koszmar... Mam wrażenie ze umieram jak mam napad

Objawy, jakie opisałaś powyżej, mogą jak najbardziej świadczyć o nerwicy. Wspominasz jednak, że masz niedoczynność tarczycy i obawiasz się, że możesz mieć tężyczkę. W tym aspekcie powinnaś skonsultować się z lekarzem i zrobić stosowne badania. Te dotychczasowe nie wskazują, by coś z poziomem wapnia czy magnezu w Twoim organizmie było nie w porządku. Podejrzewam, że na tle lękowym obawiasz się o swoje zdrowie, dlatego doszukujesz się różnych chorób, na które niekoniecznie musisz chorować. Oczywiście możesz to sprawdzić, ale uważam, że powinnaś skorzystać też z pomocy lekarza psychiatry. Być może odpowiednie leczenie (leki i/lub terapia) sprawiłoby, że wszystkie cielesne dolegliwości by ustąpiły. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz racje. Obawiam sie o swoje zdrowie, najpierw wmowilam sobie zawal, potem guza mozgu, jak zrobilam rezonans i okazalo sie ze guza nie ma wmowilam sobie ze mam tetniaka a rezonans moze tego nie wykryl :( Istny koszmar:( Wczoraj mialam napad lęku i paniki ale wytrzymałam tyle ze bardzo mi zesztywnial kark i tył glowy bolal... Wytraszylam sie tego i do tej pory boje :(

 

Mam niedoczynnosc tarczycy i wspominam o tezyczce bo gdzies czytalam ze ona takie daje objawy a ja przed napadami w tamtym roku odtstawilam sama tabletki czego sie ponoc nie robi i tak pomyslalam ze moze cos ma to jednak zwiazek ale czemu ten kark tak boli , taki sztywny... Wymyslilam sobie krwawienie podpajecznowkowe wczoraj jak tak bolalo :( ale przez to ze te napady sie pojawiały juz, to umieranie nie pojechalam na pogotowie no i dzieciaka mam malego i nie mam bardzo go z kim zostawic teraz....

 

Dziekuje za odpowiedz i pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×