Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipomaniakalne nocne wywody Depakiniarza


Gość hobbyturysta

Rekomendowane odpowiedzi

Depakiniarz, no wiem że życie w Polsce nawet najbardziej wesołego człowieka o depresje doprowadzić x_x

 

Przedstawieś bardzo mądry i ciekawy materiał, jasno przedstawiłeś co jest nie tak i sądze że przynajmniej 1/4 polaków przechodzi przez to. Jedyne to co mnie jeszcze denerwuje

że w wiadomościach nic nie wiem o żadnych planach na rok, jak podnieść budżet, jakies plany na bezrobocie dokąd te dofinansowania z uni w końcu idą x___x. Zamiast tego od 5 lat mamy wałkowane czy zaakceptować aborcje albo legalizacja związków partnerskich na serio ile lat można to wałkować są inne ważne problemy co trzeba się zając.

 

Tylko Depakiniarz, sry nie znam cię to nie wiem :( ale czy ty naprawde czujesz że chcesz coś dla kraju zrobić, czujesz przywiązanie do ojczyzny, bo jak masz dosyć to zacznij robić co ty uwarzasz za słuszne.

 

Od rozpoczęcia edukacji tak naprawde częściowo robią nam pranie mózgu uczą oddanie dla Flagi i ojczyzny, ucz się, ucz się. Albo mówią lepiej nie bierz tych studiów tu szkoła doradzi ci lepiej. Robią nam pranie mózgu i chcą abysmy polubili to co im sie podoba. Przez co tyle osob z depresja konczy bo ida na falszywych obietnicach rządu, szkoły i innych zamiast iść na swoich przekonaniach.

 

Prawda jest taka że jak będziesz miał pomysł i rozpoczniesz coś własnego więcej dla kraju możesz zrobić dla kraju niż po tym co ci podyktowano w szkole. Najlepiej skupić się na własnych talentach i zdolnościach i tym co nas pasjonuje.

 

Mówie jak debilny idealista wiem xD ale wierz mi coś w tym jest jak ktoś powoli coś zaczyna i ma determinacje i wiare w sukces to z czasem nie obejrzy się a sam szokuje sie co osiągnął : ) Dlatego olej to co w kraju się dzieje i rób to co ty chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×