Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie


Radolf

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Radolf .

Konkretnie opisałeś swój problem .

Jak sądzisz skąd się bierze Twoja agresja i czy można ja nazwać złośćią? Taki sie urodziłeś , czy zdarzyło sie cos w Twoim zyciu takiego ,że nie udżwignąłeś .Może tkwisz w toksycznym układzie lub jesteś,,,,etc.

Co do fobi to jaki ma ona charakter ( społeczny - międzyludzki czy jakis inny ) .

Pytam Cie tak szerzej w pierwszej kwestii , bo akurat jestem starym ADHD-owcem i złośc , agresja wypływająca z nadmiernie wybuchowych emocji ( impulsywność niewspólmierna do okoliczności )nie jest mi obca ,,, choc dziś w jakimś wiekszym nawet stopniu opanowana. Dlatego kiedy tylko słyszę tego typu konkretne wypowiedzi jak Twoja zaraz widzę swoja podobna historię .

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kalebx3,

 

odpowiadając na Twoje pytanie podejrzewam, że zachowanie mogłem podpatrzeć od swojego ojca, który często używał krzyku jako narzędzia do wdrażania swoich pomysłów. Co dziwne - zawsze byłem cichy i spokojny, dopiero od około 2 lat wychodzi to ze mnie. Denerwuję się przy najmniejszych głupotach, o mlaskaniu i siorbaniu nie wspominając. Niestety nie układa mi się z obecną partnerką, jesteśmy przeciwnymi biegunami pod względem charakterów. Co gorsza to wszystko wyładowuję na niej, najgorsza jest świadomość, że gdy ochłonę uświadamiam sobie co zrobiłem i czuję sam do siebie ogromny żal, jestem wtedy na siebie wściekły i koło się zatacza.

W jaki sposób panujesz na swoim gniewem?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×