Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wyborcy PO.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Znałem osoby młode głosujące na PO. Jeżeli rodzinie się powodzi, mają z tego powodu jakieś profity, żyje się im w miarę dobrze to będą głosować na PO. Głosują całymi rodzinami. To chyba normalne, że takie osoby będą chciały zachować status quo. Każdy dba o własny ogródek nie patrząc obiektywnie na pikujący stan krajowej gospodarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PO głosują przede wszystkim urzednicy którzy dzięki tej partii mają różne stołki w sejmikach ,wszelkich urzędach itp.

Obecnie tak, plus ci którym powodzi się w życiu choć nie wszyscy. Młodzi już tak gremialnie na PO nie głosują jak parę lat temu, ale nawet wtedy głosowali bardziej przeciw Pis jak za PO dziś młodzi wola Korwina albo nawet PiS byle tylko nie PO.

 

a Kaszubach jeszcze parę lat temu na PO głosowali starsi często nawet mocno religijni, rolnicy, ogólnie prości niewykształceni ludzie dlatego że PO miała i nadal po części ma silne struktury w regionie no i Tusk to Kaszeba. Ale tez z roku na rok tych wyborców mu ubywa uciekają głównie do PiS ale wciąż chyba jeśli chodzi o wieś i małe ośrodki to Kaszuby są najbardziej POwskie w całym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam żebym spotkał osobę popierającą Po ostatnimi czasy,chyba ostatni raz z 3 lata temu.Ludzie się tego zaczynają wstydzić pomału,to straszny obciach tak się dawać walić w rogi i udawać że wszystko jest ok.Na Po głosują głównie właśnie tacy ludzie których wymienił @Zbychu1977,jak biurw jest powiedzmy z 700 tys to z rodzinami daje to jakieś może nawet 4 mln wyborców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna forumowiczka tutaj jest w PO.

Wydaje mi się, że wielu wciąż głosuje na PO, bo odrzuca ich konserwatyzm PiSu, a boją się bardziej radykalnych rozwiązań.

 

U mnie osobiście PO nie ma szans na zdobycie mojego głosu, chyba tak jak jakakolwiek inna większa partia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kogo głosować w tym kraju? Na PO i PIS na pewno nie, na komuchów z SLD też nie, na KNP też z pewnością nie zagłosuję, ani na te wszystkie Ruchy Narodowe.

 

-- 24 wrz 2014, 21:05 --

 

Zostaje chyba tylko Samoobrona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna forumowiczka tutaj jest w PO.

Wydaje mi się, że wielu wciąż głosuje na PO, bo odrzuca ich konserwatyzm PiSu, a boją się bardziej radykalnych rozwiązań.

 

U mnie osobiście PO nie ma szans na zdobycie mojego głosu, chyba tak jak jakakolwiek inna większa partia.

Serio,za PO ? A myślałem,że tu tylko za PIS wszyscy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że w dzisiejszych czasach ludzie po prostu się wstydzą mówić, że głosują na PO bo widzą, że jest w kraju coraz gorzej (tak samo jak parę lat temu było w przypadku PiS na który była mega nagonka), mimo, że i tak to robią ze względu na własne korzyści, np. ktoś z rodziny na wspominanym stanowisku urzędniczym. Później wychodzi, że niby nikt na nich już nie głosuje, a wyniki pokazują co innego. Przecież w dzisiejszych czasach to wstyd głosować na PO, a parę lat wstecz panował identyczny trend tylko odnoszący się do PiS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet jakbym głosował na PO to bym w większości kręgów bał się do tego przyznać, to taki sam obciach jak niegdyś glosować na PiS czy Samoobronę. :mrgreen: zobaczcie nawet tu na forum wystarczy że ktoś wyrazi poparcie dla PO a już tabuny się na niego rzucają ze popiera złodziei, szkodników i komuchów.

 

Jak by mi zaproponowano posadkę w Orlenie za 2 mln rocznie to bym może na PO zagłosował, teraz już wiemy dlaczego benzyna taka droga. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO to skompromitowana sitwa , rzeczpospolita kolesi na czele z tym co wyjechał robić osobistą karierę . KUPA GÓWNA!

Każdy z nich myśli tylko o swojej kieszeni , a nie o POLSCE !

Prawica musi to naprawić , zaczynająć przede wszystkim od sektora Bankowego , potem Przyrost naturalny Polaków i Gospodarka ,,,niezależność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, jak najbardziej zgadzam się z Tobą, tylko nie wiem czy prawica sama poprawi przyrost naturalny, będzie ciężko, nawet jakby każdy z partii prawicowych miał po czwórkę dzieci ;)

Oni są dobrzy w dyktowaniu innym, co mają robić, a potem się okazuje, że najzagorzalsi z nich (posłanka Pawłowicz) są jałowymi starymi pannami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, jak najbardziej zgadzam się z Tobą, tylko nie wiem czy prawica sama poprawi przyrost naturalny, będzie ciężko, nawet jakby każdy z partii prawicowych miał po czwórkę dzieci ;)

Oni są dobrzy w dyktowaniu innym, co mają robić, a potem się okazuje, że najzagorzalsi z nich (posłanka Pawłowicz) są jałowymi starymi pannami.

No i Jarosław tez nie doczekał się potomka, niech biorą przykład z tych "lewaków" Komorowskiego i Wałęsy. :mrgreen: Ja też nie mam potomstwa i raczej nie zamierzam, ale ja libertyn jestem i mi wolno nie mieć. :lol:

No ale jak doczekać się w Polsce boomu narodzeń skoro dzieci nawet seksu osiołków w zoo nie mogą oglądać, bo posłance PiS przeszkadzają. Że też PiS jeszcze takie wpadki notuje, raczej na tym wyborców nie zyskają bo ci najbardziej bigoteryjni i tak dawno za nimi są a tych wąchających odstraszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy Platforma miała 42% poparcia dużo młodych ludzi w roku 2007 na nią głosowało. Och jak śmiali i niedowierzali mi moi znajomi gdy im mówiłem, że Platforma, Tusk i jego cuda to jedna wielka ściema i praktycznie banda przekrętasów. Dzisiaj nieśmiało przyznają mi rację. :roll:

Część z nich przyznaje mi rację niestety z zagranicy.

Dzisiejszy elektorat platformy opiera się już jedynie na centrolewie i lemingach. Centrolew to liberalna lewica dawniej głosująca na SLD.

Lemingi to ludzie dobrze zarabiający, dobrze sytuowani, którym mainstreamowe media robiły robią i będą robić wodę z mózgu.

Szkoda tylko, że płaci za to cały naród w postaci ukradzionych Skarbowi Państwa milionów i w postaci podwyższonych podatków.

:roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Maciek kiedy w końcu te małpy tuska same pospadają z drzew ???

Podejrzewam, że być może nigdy. Jeśli znaczna większość społeczeństwa za rok nie przejrzy choć troche na oczy i się nie opamięta to czekają nas jeszcze gorsze czasy. Wielu polityków takich bardziej na marginesie czyli Palikot, Giertych, Kalisz mówi lub daje do zrozumienia, że jest szykowany scenariusz koalicji anty PiSowskiej. Czyli wszyscy przeciw PiSowi nawet gdyby ten wygrał dośc nieznacznie nad PO. PiS jeśli jakoś nie pogodzi się z PSL to może mieć cieżko. Taki scenariusz był na Węgrzech gdy Orban nieznacznie wygrał nad węgierskimi liberałami aferałami. Mimo wygranej 4 lata nie rządził. Dopiero później wygrał gdy Węgry doprowadzone przez lewicę i liberałów były do skraju bankructwa. :roll:

Wtedy przy rządzie dawnych krętaczy SLD + nowi krętacze z PO + mafia PSLowska która rodziną obsadza wszystko co się da to taka info afera na 20 mld albo sztuczne odprawy w spółkach skarbu państwa to wszystko to będzie pikuś.

Wtedy prawdziwe złodziejstwo i afery dopiero sie zaczną :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×