Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Związki na odległość

Rekomendowane odpowiedzi

Czy związki na odległość mają szansę przetrwania? Nie mam tutaj na myśli tylko i wyłącznie związków partnerskich, ale również takich relacji jak przyjaźń, koleżeństwo. Jak Waszym zdaniem odległość odbija się na jakości tych relacji? Czy w ogóle ma jakiś wpływ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam w najbliższym otoczeniu przykłady kilku związków na odległość, w sensie partnerskich, które są i trwają. Co do przyjaźni i koleżeństwa - mam dwie przyjaciółki z którymi piszę listy, baaardzo rzadko się widujemy i ta relacja też trwa i jest trwała, więc się moim zdaniem da.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że jeśli chodzi o przyjaźń - to bez znaczenia,dobra relacja to przetrwa.

Jeśli chodzi o partnerskie,może to być jakaś przeszkoda jeśli są to extremalne odległości,ale to też test...ile warta dana relacja,jeśli rozpadnie się z takiego powodu - to kosza i wiadomo choć od początku że gooowno warte coś takiego było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chciałbym związku na odległość. Po to jest się w związku, żeby mieć się do kogo przytulić, z kim całować, z kim spać, z kim robić spacerki, z kim dzielić trudności i problemy, licząc na pomoc. Z przyjacielem można rozmawiać nawet na rozpiętości 30tys. km, związek wymaga jednak większej bliskości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Każda relacja jest możliwa nawet na odległość jednak zależy to od zaangażowania i dojrzałości partnerów. Wszystkiego są plusy i minusy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeśli chodzi o partnerskie,może to być jakaś przeszkoda jeśli są to extremalne odległości,ale to też test...ile warta dana relacja,jeśli rozpadnie się z takiego powodu - to kosza i wiadomo choć od początku że gooowno warte coś takiego było.

Tu uściślając,na początku,by jednak po jakimś tam czasie relacji zamieszkać z 2 stroną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Nie chciałbym związku na odległość. Po to jest się w związku, żeby mieć się do kogo przytulić, z kim całować, z kim spać, z kim robić spacerki, z kim dzielić trudności i problemy, licząc na pomoc. Z przyjacielem można rozmawiać nawet na rozpiętości 30tys. km, związek wymaga jednak większej bliskości.

jak najbardziej zgadzam się z tym co napisałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi