Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wszystko jest do d**y ...


positive88

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ogólnie zawsze nastrój idzie w dół, kiedy zaczynają się krótsze dni i szybko pojawia się szarówka na dworze. I wtedy się zaczyna. Tego lata miałem się zadziwiająco dobrze, wiele rzeczy sobie poukładałem, ale znowu się pojawiła deprecha. Leki nie pomagają, ani terapia, a przede mną mroczne morze czarnych myśli ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie wszystko, ale ja jestem do d...

 

Zawsze myślę, jakto jest, że ci wszyscy ludzie potrafią "normalnie żyć'", tak że zeżrą se chleba z masełem na rano, że se idą do roboty, w międzyczasie na faje, a potem do chaty na piwo i seriala, potem wyro i na rano zaś do roboty. I zajebiście szczęśliwi. Dlaczego ja tak nie mogę, to jest moje odwieczne, największe na świecie marzenie - być taka!!!! Lecz nie potrafię. Mnie to nie cieszy. Mnie chyba nic nie cieszy:( Ich życie nie jest do d... bo oni są szczęśliwi. A ja nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama mam identyczne odczucia. Nie potrafię zmienić zdania :(

Czuję ze wszelkie moje czynności są nic niewarte. Chciałabym to zmienić ale coraz bardziej

staje się marionetka. Wrak który nie ma nic w sobie ciekawego. Po co prowadzę życie? i tak kiedyś

znikne z tego świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest do d... bo święta, sylwester, kiedy muszę grać podwójnie, poczwórnie, popiątnie, że jest dobrze, świątecznie, miło, kiedy jest mi strasznie, chu...wo źle. Chciałabym się jutro obudzić i żeby była już z połowa stycznia, a najlepiej żeby była już wiosna. W te dni, które są, które nadchodzą, u mnie trauma goni traumę. A widzę, że mój M. też sobie z takim czasem nie radzi, więc co roku mamy sytuację patową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×