Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na 225mg wenli i 60 lerivonu , czuje się okropnie , pogłebiła się moja depresje , praktycznie nic nie robie oprócz leżenia , nie wychodzę z domu , izoluje się i wyłączam telefon,by nikt do mnie nie dzwonił , tylko leże i wegetuje , dostałem dodatkowo jakiś lęków a to niby też lek antylękowy , nie czuje wcale serotoniny , nic mi się nie chcę , ogladać tv,wychodzić z domu ani nic , leźeć też mi się nei chcę ale to moja wegetacja , rozważam poważnie samobojstwo , nie mam już siły na dalszą walkę i tak moje życie nie istnieje już od jakis 6 lat , a tajk naprawdę to nigdy nie istniało . Wenla to dzieło szatana , miał pomóc w depresji , pogłębia depresje , tylko leże , nawet już się nie myje i nie dbam o higiene , rozważam plan samobojstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84 odstaw ten Lerivon i dodaj do Wenli dużą dawkę SSRI , pregę zostaw , mi takie coś pomogło , też brałem Lerivon , ale to o dupe rozbić . Spróbuj.

 

 

Zgadzam się, odstaw lerivon, to dobry lek nasenny i zobojętniający emocje, ale jak dla mnie to zwykły zamulacz. To co czujesz, to właśnie skutki uboczne działania związane z serotoniną. Lęki, depresja - to samo czułem na początku, gdy już serotonina "porządnie" była wychwytywana. Ewentualnie pozostaje jeszcze sertralina, ale ona daje dużo gorsze skutki uboczne na początku stosowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi zaszkodziła i przez swoją nieuwagę odstawilem ja jeszcze z dnia na dzień, też rozważam koniec tego horroru, tego gówna i bólu bo inaczej tego nazwać nie można

 

Ja również myślałem aby kopnąć w kalendarz ale doszedłem do wniosku że po śmierci też pewnie będę miał nerwicę bo skoro dusza jest nieśmiertelna to odziedziczy wszystkie moje choroby. Więc oczywiście trafię do piekła i do tego jeszcze z nerwicą ..... kto by to wytrzymał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie a nie sądzicie że mi się tak stało , dlatego że w ciągu miesiąca wskoczyłem na dawkę 225mg i może to trochę za szybko , dawkę 225mg jem od 4 dni , a łącznie wenle już jem około 35 dni , na 150 jeszcze było znośnie , potem 4 dni 187,5 też znośnie a od zwiększenia na 225mg masakra , może za szybko wskoczyłem , może przetrzymać to ?? lerivon mogę jedynie zmniejszyć do 30mg bo bez niego nie zasne , ale puls to aż mi podskoczył do 80 a zawsze miałem 53-56 . czuję też pulsowanie skroni ,czego wcześniej nie miałem .

 

czy w ogole u kogoś wenla poprawiła nastrój? sertaliny nei chce bo spałem na niej i byłem mocno zombie . nie wiem przeczekam to jeszcze z 5 dni . jak w tym czasie sie nei zabije

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie a nie sądzicie że mi się tak stało , dlatego że w ciągu miesiąca wskoczyłem na dawkę 225mg i może to trochę za szybko , dawkę 225mg jem od 4 dni , a łącznie wenle już jem około 35 dni , na 150 jeszcze było znośnie , potem 4 dni 187,5 też znośnie a od zwiększenia na 225mg masakra , może za szybko wskoczyłem , może przetrzymać to ?? lerivon mogę jedynie zmniejszyć do 30mg bo bez niego nie zasne , ale puls to aż mi podskoczył do 80 a zawsze miałem 53-56 . czuję też pulsowanie skroni ,czego wcześniej nie miałem .

 

czy w ogole u kogoś wenla poprawiła nastrój? sertaliny nei chce bo spałem na niej i byłem mocno zombie . nie wiem przeczekam to jeszcze z 5 dni . jak w tym czasie sie nei zabije

 

Ja mialem ten sam schemat i troche krotszy okres wchodzenia na 225mg. U mnie na lęki dziala lepiej paroksetyna, a po tym cholerstwie jestem strasznie otepialy i opozniony. Naeazie musze zapomniec o jezdzie samochodem, bo wczoraj na skrzyżowaniu wyrosly mi jak spod ziemi. Sam jestem w czarnej dupie i czekam az lekarka wroci z urlopu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

waszym zdaniem ile jeszcze mam czekać na działanie wenli ??? bo powoli zastanawiam się by te wszystkie prochy pierdolnąć w kąt .

 

Sam wiesz że nie ma prostych odpowiedzi na takie pytanie bo jednemu pomoże za tydzień, drugiemu za miesiąc a trzeciemu wcale. Też myślę że powinieneś zmniejszyć wenlę do 150 i poczekać jeszcze z miesiąc. Jeśli nadal nie będzie poprawy - nie ma sensu dłużej forsować tego leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, ja bym zmiejszyla do 150,potem jeszcze mniej i odstawila.

 

 

cytrynka a czemu odstawiła ?? może zatrybi wenla? . postanowiłem podzielić dawki z rana 150mg a w obiad tak 75mg . a i lerivon zmniejszyc do 30 , poczekam jeszcze z pare dni może coś ruszy .

 

a może wskoczyć wyżej wbrew zaleceniom? na 300? skoro i taj cierpisz to co Ci szkodzi:) od 300 pobudza dopiero

Ja jutro mam lekarza i pierwsze raz wezme ta wenlę i opd razu 300, nie ma cos bawic i cierpiec na "wchodzeniu" jak ma łupnac to wole z grubej rury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, ja bym zmiejszyla do 150,potem jeszcze mniej i odstawila.

 

 

cytrynka a czemu odstawiła ?? może zatrybi wenla? . postanowiłem podzielić dawki z rana 150mg a w obiad tak 75mg . a i lerivon zmniejszyc do 30 , poczekam jeszcze z pare dni może coś ruszy .

 

a może wskoczyć wyżej wbrew zaleceniom? na 300? skoro i taj cierpisz to co Ci szkodzi:) od 300 pobudza dopiero

Ja jutro mam lekarza i pierwsze raz wezme ta wenlę i opd razu 300, nie ma cos bawic i cierpiec na "wchodzeniu" jak ma łupnac to wole z grubej rury

 

no ty to ja wiem jak robisz nie pierdolisz sie wcale :)) ja i tak szybko weszlem na 225 więc poczekam , jak to nie zadziała to zobacze co dalej , może zatrybi , ten stan co mialem juz mi sie poprawil , ale antydepresyjnie 0 .

myślę że z ssri jeszcze nie brałem citalu i fluwoksaminy , ale tej fluwoksaminy nie chce bo to seedujacy lek , mysle o citali jak by nei zatrybilo , nie o escitali bo to tez zamulacz , z ssri cital mi zostal , reszte brałem leków.

 

 

wogole zauwazylem ze moj mozg nie wychwytuje serotoniny , ja nei czuje wcale serotoniny ani na 40mg paro ani teraz na 225 wenli , libido jest 100% zero zmniejszone , normlane na paro też tak miałem , coś mi się w głowie z*ebalo że te leki nie wychwytują mi serotoniny , a to pewnie dlatego że wcale mi się nie uwalnia , jak caly czas mam dola . ciul wie .

 

mocno serotonine mi wychwytywala duloksetyna od 1 dawek libido 0 i spokoj taki w glowie i taka wy*ebka

drugi to sertalina , czułem się zombie , brak totalny uczuć , czyli wychwytywalo sert.

 

teraz jak wrociłem do ssri paro i tera wenla , nie wychwytuja mi te leki tej serotoniny .

wenla kiedyś w dawce 75mg mnie wykastrowala totalnie i też czułem wyjebke , teraz 225 brak kastracji = brak serotoniny

paro 20mg to mi mózg zalało kiedyś serotoniną , teraz tych efektów nie mam. coś mi się w głowie stało że te leki nei zwiększają mi serotoniny , za to wenla zwieksza noradrenaline , bo ja nerwowy jestem to ma co wychwytywać i mam tej noradrenaliny aż nadmiar ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ponad miesiacu,powinna juz zatrybic,a Ty masz mysli samobojcze,dlatego bym odstawila i przeszla na paro ,typowo przeciwlękowiec jak zapewne wiesz lub na esci.Jesli nie chcesz odstawiac to zmniejsz dawke na 150.To ,ze rozlozysz 225 na dwie dawki,nic nie zmieni,nadal bedzie to samo.

Takie moje zdanie.

Pozdrawiam :) i powodzenia zycze,melduj jak sie czujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ponad miesiacu,powinna juz zatrybic,a Ty masz mysli samobojcze,dlatego bym odstawila i przeszla na paro ,typowo przeciwlękowiec jak zapewne wiesz lub na esci.Jesli nie chcesz odstawiac to zmniejsz dawke na 150.To ,ze rozlozysz 225 na dwie dawki,nic nie zmieni,nadal bedzie to samo.

Takie moje zdanie.

Pozdrawiam :) i powodzenia zycze,melduj jak sie czujesz.

 

 

cytrynka przeciez ja ostatnio brałem paro 40mg i poprawa w 10%,ale ogolnie nic nie czułem prawie jak bym cukier jadł , dlatego odstawiłem. co do wenli ja wchodziłem szybko w ciągu miesiąca i juz byłem na 225mg , nie ma stałego stężenia jeszcze , co tydzien , 6 i 4 dni dawki powiększane . teraz dopiero jestem od 5 dni na 225mg . myśli samobojcze znikneły , więc czekam . escitalu nei chce bo to zamulacz.

 

a i wenle zaczynałem od 37,5mg przez tydzień także tego bym nie liczył tej dawki , potem 75 tydzien , potem jakoś 6 dni 112,5 , potem z 7 dni chyba 150 , potem 187,5 4 dni i teraz 5 dni 225 ;] także dziwnie to robiłem . tych dawek 37,5 i 75mg bym nie liczył jako lecznicze . to łącznie wychodzi 36 dni :) co sądzisz cytrynka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci przeszly samobojcze to dobrze.Moze za szybko zwiekszales ,fakt,ja bym dala150,jesli bylo znosnie i 30 miansy.Na 300 bym nie wchodzila,bo bedzie gorzej,mnie norka nosila troche na 300 i mialam akatyzje,ale o tym juz Ci pisalam.Dawki 37,5 nie liczylabym ,tak,jak piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci przeszly samobojcze to dobrze.Moze za szybko zwiekszales ,fakt,ja bym dala150,jesli bylo znosnie i 30 miansy.Na 300 bym nie wchodzila,bo bedzie gorzej,mnie norka nosila troche na 300 i mialam akatyzje,ale o tym juz Ci pisalam.Dawki 37,5 nie liczylabym ,tak,jak piszesz.

 

przeszły no , może będzie ok , cytrynka postanowiłem 225mg i 30 miansy , bo najgorzej włąśnie czułem za mocno norke jak dałem 60mg miansy , zaraz po 1,5h pulsowanie skroni takie i puls z 56 na 86 .

wsumie od wenli też mam puls podniesiony ale na prawidłowy bo miałem 53 teraz mam tak spoczynkowy 76.

spróbuje przetrzymać to 225mg i mianse zmneisjze 30 . jak by działo się źle to zrobie tak jak piszesz 150 i 30 miansy albo 150 i można 45 miansy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

wogole zauwazylem ze moj mozg nie wychwytuje serotoniny

Professor C Heather Ashton jasno twierdzi że benzodiazepiny stosowane długotrwale silnie redukują wydzielanie neuroprzekaźników takich jak serotonina czy noradrenalina i tym sposobem pogłębiają depresję. Ale jakoś nie chcesz przyjąć tego do wiadomości. Sam przecież czujesz że masz za mało serotoniny - więc odblokuj ją, daj szansę aby antydepresanty mogły działać. Odstaw tego diabelskiego klona. Inaczej zabrniesz w ślepą uliczkę z której będzie Ci coraz trudniej zawrócić. Tylko się nie deneruj - bo to naprawdę życzliwa rada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×