Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Emilka wywialo, inez wyjechala ale zaraz wroci, hmmm weekend zapowiada sie samotnie . Crazyalexxx jakies plany masz ? Ja to bym sobie poplywal , albo poopalal bo blady jak sciana jestem. Zajebac sie z rana czy nie zajebac o to jest pytanie , a kto pyta nie bladzi wiec chyba sie zajebie co mi szkodzi.

 

-- 27 cze 2015, 05:04 --

 

O widze Agusia do nas zawitala :) jejejejeje, nigdy w zyciu nie mialem tylu znajomych co tutaj ;)

 

-- 27 cze 2015, 05:23 --

 

Halo pobudka NIE MA SPANIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc kociaki :D Emilek dzisiaj nigdzie sie nie wybiera jestem do waszej dyspozycji caly week :D

 

-- 27 cze 2015, 12:11 --

 

Jade ino po paliwo do kosiarki i będę kosil trawkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziendobry wszystkim :).

crazyalexxx podaj mi adres wysle bukiecik kwiatkow, pyszne czekoladki i kopa w dupe abys otrzezwiala i nie myslala tak negatywnie !!

 

Psychopharm- widze ze masz duzo wiedze na te tematy. Niedlugo jade do magika, potrzebuje cos na zwiekszenie pewnosci siebie, pobudzenie i fobie oraz lekka depresje. Biore wenle, wiec nie wiem czy cos do tego dorzucic bo srednio dziala czy zmienic na zupelnie cos innego. Moze polecisz jakis miks to ladnie poprosze doktorka o wypisanie :D pzdr

 

-- 27 cze 2015, 14:04 --

 

Hej Patryk, jak mija dzien ?

Inez pojechala na polowanie na niedzwiedzie , wiec bedzie jutro

a emilk z dupencja w lozku :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×