Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie ;)

 

Moze ktos mial podobne obajwy.

Pare meisiecy temu budziłam sie ze zdrętwialymi konczynami, codziennie, ale przeszło samo po kilku tygodniach.

Teraz budze sie z bolem nóg i rąk.

Cale dnie nic nie robie i jestem bardzo zmeczona. Najbardziej te bole miesni przeszkadzają mi we wszystkim, bo ciagle musze lezec w lozku :(

 

Patryk- wku*wia mnie to bardzo! :twisted:

Chce coś zrobic, ale nie mam siły :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ill234, Spróbuj chociaz na spacer wyjsc chociaz na 10-15 minut dotlenisz sie troche, ciagle lezenie to masakra, no ale moze byc tak ze wkótce obudzisz sie wstaniesz i powiesz o kurwa czuje sie duzo lepiej, czesto tak jest, leki daja popalic a potem jeb z dnia na dzien poprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziom nie dogodzisz. Niektorzy wola zapierdalac zeby czuli sie docenieni , a jak przyjdzie 1 dzien emerytury to umieraja z samotnosci i braku sensu zycia bo praca to ich hobby, cel i cale zycie ktore maja. Bez pracy staja sie nikim. Wiec wytlumacze wam wszystkim ze praca jest po to by miec pieniazki , a pieniazki po to by miec na hobby i szczesliwe zycie (po za praca).

Celem niektórych jest leżeć do góry brzuchem i zbierać za to kasę, a są tacy którzy mają nieco większe ambicje i nie jest to związane z tym, że praca jest celem życia. Ja już mogłabym przejść na emeryturę, więc nie trafiłeś. Mogłabym też na rentę, ale w sumie w tym kraju się to nie opłaca.

Mnie siedzenie w pracy przez 8h i "nicnierobienie" strasznie męczy. Gapisz się na zegarek tylko patrząc ile jest jeszcze do wyjścia. Wolę zapieprz, przynajmniej wiem wtedy czemu jestem zmęczona.
Dokładnie.

Gdzie ja tak napisalem ? Ja mowie ze praca jest polsrodkiem do zarabiania pieniadzy , a nie celem zycia jak np dla Ciebie. Wiem wiem znalem takich co bez pracy zycia sobie nie wyobrazali. Zapraszam do mnie popracujesz fizycznie przez pare lat to bedziesz marzyc aby sie wkoncu poopierdalac.

 

-- 25 cze 2015, 16:38 --

 

kuzyn, o co chodzi ?? Gowno zalatwilem a nie metylo ;/

Widze ze sie nie udalo. Co powiedzial lekarz :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, każdy ma inny punkt widzenia. Nam akurat chodziło o pracę biurową.

 

Jak samopoczucie?

Cudownie, dziekuje ze pytasz.

Ja tez mam prace biurowa, ale zanim sie doczolgalem, pracowalem fizycznie, ok 50 TON towaru dziennie do przerzucenia. Ja wiem ze sie nudzi, a to strasznie meczy czlowieka, ale uwierzcie mi ze lepiej nie robic nic niz zapierdalac za te same pieniadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziom nie dogodzisz. Niektorzy wola zapierdalac zeby czuli sie docenieni , a jak przyjdzie 1 dzien emerytury to umieraja z samotnosci i braku sensu zycia bo praca to ich hobby, cel i cale zycie ktore maja. Bez pracy staja sie nikim. Wiec wytlumacze wam wszystkim ze praca jest po to by miec pieniazki , a pieniazki po to by miec na hobby i szczesliwe zycie (po za praca).
:great: dokładnie. ja pracowałam cięzko i wiem co to znaczy nie móc sobie spokojnie zjeść kanapki ale niektórym nie przegadasz. :bezradny: Gadanie jak z betonem :bezradny:
Powiem wiecej Ci co narzekaja ze w pracy nie maja co robic w zyciu ciezko nie pracowali. Byscie docenili w jakiej sytuacji sie znajdujecie !!
nie sposób sie nie zgodzić i 100% tak właśnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co tam dziubeczki ? :D ja dzisiaj pol dnia na dworze majsterkuje :D samopoczucie zajebiste i zapal do pracy jest ;)

 

-- 25 cze 2015, 19:00 --

 

Zadnych drzemek po poludniu caly czas na pelnych obrotach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×