Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uczucie pustki,beznadziejności


Gość ona1993

Rekomendowane odpowiedzi

czasami sa takie dni,że nie poznajemy siebie.Jeśli chodzi o mnie,to normalnie na codzień funkcjonuje,staram sie zawsze cos zrobić,nie mysleć o swoich natręctwach,a często jest tak,że siedze i się w tym zagłębiam.Czuje się wtedy okropnie,beznadziejnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami sa takie dni,że nie poznajemy siebie.Jeśli chodzi o mnie,to normalnie na codzień funkcjonuje,staram sie zawsze cos zrobić,nie mysleć o swoich natręctwach,a często jest tak,że siedze i się w tym zagłębiam.Czuje się wtedy okropnie,beznadziejnie.

Siedzenie i rozpamiętywanie tego co nas dręczy,co złe to krzywdzenie siebie.Własnymi myślami potrafimy sobie wyrządzić wiele krzywdy.Nie Ty pierwsza nie ostatnia tylko po co sobie dodawać jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nad tym nie mam kontroli.Wiele razy mówiłam sobie,nigdy więcej tych myśli,ale to staje się silniejsze.Najgorsze jest to,że jestem z tym zupełnie sama.nikt o tym nie wie,i nie mówię o tym nikomu.

 

-- 19 wrz 2014, 22:26 --

 

Niby człowiek wydaje się z zewnątrz jako twarda,silna osoba,a wewnątrz tak naprawdę nie jest.Jestem osobą które lubi pomagac innym,doradzić,ale czasami ja tego potrzebuje,żeby to ktoś mi doradził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nad tym nie mam kontroli.Wiele razy mówiłam sobie,nigdy więcej tych myśli,ale to staje się silniejsze.Najgorsze jest to,że jestem z tym zupełnie sama.nikt o tym nie wie,i nie mówię o tym nikomu.

 

-- 19 wrz 2014, 22:26 --

 

Niby człowiek wydaje się z zewnątrz jako twarda,silna osoba,a wewnątrz tak naprawdę nie jest.Jestem osobą które lubi pomagac innym,doradzić,ale czasami ja tego potrzebuje,żeby to ktoś mi doradził

mówiłaś o tym lekarzowi?rozumiem że masz nerwicę natręctw co jeszcze nie wiem nie ślędzę każdego wątku .Wiem,ze psychoterapia pomaga bardzo tylko nie wiem w jakim stanie Ty jesteś jaką masz diagnozę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ona1993, wł mnie najlepiej jest dawać wszelkim natręctwom przechodzić nie traktować ich jak chorobe którą musimy się pozbyć; zamiast tego po prostu jako zwykłe myśli, jak zawsze się pojawiają dawać im przechodzić ani ich nie odpychać ani się nad nimi nie głowić; po prostu dawać im przechodzić; w końcu nasz umysł się uspokoi.

 

Coś nas trapi dlatego musimy to poznać; dlatego musimy dać tym myślom przejść i wytłumaczyć nam co nas trapi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×