Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bezradny Loopy ...


Loopy'7

Rekomendowane odpowiedzi

Hej to znowu ja ...

 

Ostatnio napisałem do jednego gościa na PW w wiadomej sprawie plus zapytać się o jeszcze pewną kwestię. No i przypadkiem dowiedziałem się, że on właśnie tutaj kogoś poznał i mam problem :roll: . A co będzie, jeżeli niechcący trafię na tę samą osobę ... Nie chciałbym nikomu podbierać jego zdobyczy , ale skąd będę wiedział, czy to nie ona :bezradny: . Poradźcie mi coś. Podobno nie ma jej na "Ludziach z forum". Loopy

 

Mam nadzieję, że on tego nie przeczyta ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ta dziewczyna kolegi z Pw jest juz zajeta to watpie zeby byla zainteresowana Toba. :hide: Ile Ty masz lat ze takie posty tworzysz?

33 lata, ale to nie ma nic do rzeczy, bo koleś mi napisał, że ona z różnymi pisuje :bezradny: A ja się jej trochę boję, bo ona tu ponoć facetów wyławia na tym foro ... Wiecie może co to za jedna :? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

33 lata, ale to nie ma nic do rzeczy, bo koleś mi napisał, że ona z różnymi pisuje :bezradny: A ja się jej trochę boję, bo ona tu ponoć facetów wyławia na tym foro ... Wiecie może co to za jedna :? ?
nie wiemy, co to za dziewczyna, do której chcesz pisac :shock: jezeli sie jej boisz to po co wgl chcesz z nia klikać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba rozumiecie o co mi chodzi ?

nie, ale lubię czytać Twoje wątki ;p

 

 

Wiesz, że jest taka opcja jak "Znajdź posty użytkownika" i każdy korespondujący z Tobą może dzięki niej w dwa kliki znaleźć każdy Twój post, również ten wątek? Mam nadzieje, że pomogłam! Buziaczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba rozumiecie o co mi chodzi ?

nie, ale lubię czytać Twoje wątki ;p

 

 

Wiesz, że jest taka opcja jak "Znajdź posty użytkownika" i każdy korespondujący z Tobą może dzięki niej w dwa kliki znaleźć każdy Twój post, również ten wątek? Mam nadzieje, że pomogłam! Buziaczki.

 

Nie bardzo pomogłaś :? , ale dziękuję za te "buziaczki" ;) Jestem w szoku !

 

On mi nie zdradzi, kim ona jest. Powiedział tylko, że nie jest jakąś mega laską, ale "całkiem ładna i coś go w niej kręci". Jak mam to ruzumieć ? No i że różni goście do niej piszą, radzą się, a ona im odpisuje ... Tyle wiem :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd*le :shock:

Jak Ty masz 33 lata to ja jestem królowa Anglii. No chyba, że ci się zwoje w mózgu prostują. Jak ludzie nie mają problemów to sami je sobie wymyślają jak widać. Dorośnij, a potem się "bierz" za poznawanie kobiet bo z takim zachowaniem nastolatka to żadna by nie chciała. Jedna rada - kobieta potrzebuję faceta opiekuńczego, zaradnego i dorosłego intelektualnie, a nie dzieciaka do niańczenia, a ty taki poziom niestety prezentujesz. Wybacz szczerość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×