Skocz do zawartości
Nerwica.com

Koncerty w Krakowie bez alkoholu


Cognac

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, czy znacie jakieś fajne miejsce z koncertami w Krakowie, gdzie w sympatycznej atmosferze można posłuchać muzyki, zamiast męczyć się w spitej ciżbie? Lubię klimat np. Starego Portu, ale to jest knajpa, a słyszałam, ze jak jest koncert to nie da się wejść. Byłam raz w Gwarku, ale też nie wiem, jak z dostępnością miejsc podczas koncertów, no i ponownie, to jest knajpa, więc odpada. Szukam ogólnie raczej miejsca mniej uczęszczanego, najlepiej - gdzie nie sprzedają alkoholu...(!)

Nie proponujcie filharmonii, choć i tam mnie pewnie któregoś dnia zaniesie:) Poezja śpiewana mile widziana:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cafe szafe. z tym alkoholem, to boisz się, że się złamiesz i napijesz, czy przeraża Cię opcja spitego motłochu? jeśli ta druga opcja, to przecież idąc w kulturalne kameralne miejsce, nawet jeśli ktoś będzie sobie sączył, to chyba niewielki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu byłam parę razy na koncertach w knajpach wokół rynku i sytuacja pchajcych się na mnie panów z kuflem w ręce (bo taki ścisk panuje w knajpach:/ ) niekoniecznie mi odpowiada... Dodatkowo chcę wycignac w jakieś fajne miejsce osobe, która kompletnie alko nie toleruje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, teatr nowa łaźnia, tam też są koncerty i pewnie niezakrapiane. ciężko dziś o miejscówę bez lejącego się alkoholu. ewentualnie jakiś poprlowski dansyng, czy dom spokojnego emeryta, czy coś takiego. ale też nie ma co popadać w przesadę, bo byłam kiedyś koło rynku w jakiejś małej knajpce przypadkowo trafiając na koncert braciszków zakonnych (ukulele, tamburyny, bębny te sprawy, ostra jazda) i nie wyobrażam sobie, że by to miało komuś przeszkadzać, że publika siedziała spokojnie trzymając kufle z piwem. nie demonizujmy obecności alkoholu na barze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×