Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej


zagubiona19

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam na imię Karolina, mam 19 lat. Ktoś obserwujący moje życie z boku mógłby powiedzieć ,,ta to ma farta! ma kochającą i kompletną rodzinę, wspaniałego chłopaka i dostała się na studia". Powinnam być szczęśliwa, ale nie jestem szczęśliwa sama ze sobą a bez tego chyba ciężko o bezgraniczne szczęście. Nie będę na razie pisać wam o mojej przeszłości. Powiem co dzieje się teraz i co mnie niepokoi. Mam wrażenie jakbym żyła obok wszystkiego co dzieje się dookoła, jakbym nie potrafiła w tym wszystkim uczestniczyć. Teraz tyle ważnych rzeczy dzieje się w moim życiu-zaczynam studia, czeka mnie przeprowadzka z moim chłopakiem na stancję a ja tego zwyczajnie nie mogę odczuć. Wszystko jest mi obojętne. Mam pełno wątpliwości co do wyboru studiów-nie wiem czy odnajdę się na kierunku jakim jest fizjoterapia. Zaczęłam się izolować od ludzi, nie wiem o czym mam z nimi rozmawiać. Nie mam zainteresowań, nie wiem co dalej począć ze swoim życiem, ogólnie beznadziejność. Temu wszystkiemu towarzyszy ciągły lęk, który nie pozwala mi się niczym cieszyć. Pojawiają się dręczące pytania-czy kocham mojego chłopaka i rodzinę? co to znaczy kochać? co mam zrobić żeby ktoś czuł się kochany? Cały czas mam pustkę w głowie, szukam na siłę tematów do rozmów nawet przy najbliższych. Kiedy rozmawiam zapominam słów, gubię wątki-czuję się przez to taka ogłupiała. Byłam u psychiatry. Dostałam ParoGen. Biorę od 3 tygodni, efektów brak na razie. Martwię się że jeśli nie poczuję się lepiej to nie będę w stanie się uczyć. Przepraszam że moja wypowiedź jest chaotyczna, ale właśnie w mojej głowie dzieje się jeden wielki chaos. Dziękuję z góry za odpowiedzi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×