Skocz do zawartości
Nerwica.com

return chyba ;/


tomal

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie, dawno tu ie byłem. Chyba z pół roku ponad....

 

Teraz jestem na polu minowym.....

 

Otóż chyba cos mi wraca, ale to chyba dlatego, ze ze zmęczenia mi puszcza obrona psychiczna.

 

otóż dzisiaj w niocy obudziłem sie i wydawało mi się, że mi sie pole widzenia zmniejszyło, znaczy zwężyło, że wszystko jest węższe...tuo było na tyle smieszne, że ja wiedziałem, że to mi sie wydaje tak jakby no bo jak to sie może zrobić nagle. No i co zrobiłem....pioszedłem na dół, usiadłem i nagle wszystko wróciło do normy.

 

Ostanie 2 tygodnire to było dla mnie życie w ciągłych nerwach, nieudany wyjazd, mnóstwo złości i żalu i to chyba stąd. Mam nadzieje, że uda mi sie to powstrzymać?!

 

jeszcze jedno, czy z 'merwów' mozna czuc takie jakby napięcie mięśni żuchwy, jakos takie cos mam chyba i to nie jest przyjemne? Ostatnie pytanie, czy przy nerwicy mozna miec hjakieś takie halucybnacje, że na przykłąd coś sie wydaje(że jakiś dziwny smak się czy=uje, albno jest się jakby "po drugiej stroni"-czyli takim przymulonyum??

 

No i, czy jak opisąłem tą sytuacje na samym początku, gdy się obudziłem....to jest świadectwo io chorobie psychicznej, bo to była pierwsza mysl, która mi do głowy przyszła.....znaczy chyba byłem swiadom objawów jakby co ?!

 

dzieki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jasne .że można mieć takie objawy nerwicy, zwężenie pola widzenia itp.jak najbardziej -tez to miałam, uścisk żuchwy - też, no i to przymulenie-wyobcowanie -jak najbardziej - człowiek jest, robi coś , ale jak maszyna i zdaje mu sie ,że stoi tak jakby obok siebie-wszystko to przerabiałam , a nawet jeszcze więcej, a ataki nerwicy wcale nie muszą wystąpić w czasie zdenerwowania , tylko np jak u ciebie po 2 tygodniach lub nawet miesiącach od nerwowego wydarzenia...pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że nerwica ma mase objawów, właściwie to każda rzecz może być przez nią spowodowana..

 

najgorsze jest to, teraz juz mniejszy mamten lęk, że zwarjuje i komuś coś zrobie. Właściwie te 2 towarzyszą mi od długiegio czasu.....i dość długo mnie tak mocno trzymały, ale jakoś sobie z nimi radze.

 

JKeszcze jedna rzecz jest, mianowicie gdy kłade sie spać(zawsze to sie zdarza wtedy, chyba dlatego, ze moje pierwsze ataki odbyly sie przed pójściem spać), gdy zamykam oczy pojawiaja mi jakieś sceny, bezsensowne i mam ta,kie głupie uczucie. Czasami uda mi się je powstrzymać, a czasami nie. Ale jakos sobie do rozsądku przemawiam...

 

Ostatni mój objaw to pocenie sie na twarzy, owszem juz poczytałem jaki to i czego objaw i....to był głupi pomysl, ale trudno juz sie tak nie przejmuje.....

 

już raz mi się udało pokonac to na dobre, jednak gdy mam takie złe dni "doły" przypomina mi się.....

 

mam nadzieje, e nie bedzie xle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×