Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


jk81

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 33lata i od 7 lat choruje na depresje, od jakiegoś czasu mam mysli samobójcze, poniewaz duszę się swoim zyciem. Jestem zmęczona praca męzem dziecmi ogólnie mam problem z otoczeniem,pozbywam się znajomych i czuję ze towarzystwo ludzi mnie przytłacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam oddział dzienny, a dlaczego pytasz???
bo może terapia grupowa ulżyłaby Ci w cierpieniu (?)

 

jk81 może psychoterapia grupowa, a może indywidualna (?) jakieś leki (?) na pewno wizyta u jakiegoś specjalisty, zarówno psychiatry jak i psychologa..Ważne jest (przynajm. moim zdaniem postawienie dobrej diagnozy), bo np nie wiadomo, czy masz klasyczną depresję i z tego powodu wszystko Cię przytłacza, w tym ludzie ? czy masz depresję, ale jest ona wynikiem np fobii społecznej, czyli lęku przed kontaktami z ludźmi (?)..Od dobrej diagnozy zależy później sposób leczenia, czy bardziej leki, czy psychoterapia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam oddział dzienny, a dlaczego pytasz???
bo może terapia grupowa ulżyłaby Ci w cierpieniu (?)

 

jk81 może psychoterapia grupowa, a może indywidualna (?) jakieś leki (?) na pewno wizyta u jakiegoś specjalisty, zarówno psychiatry jak i psychologa..Ważne jest (przynajm. moim zdaniem postawienie dobrej diagnozy), bo np nie wiadomo, czy masz klasyczną depresję i z tego powodu wszystko Cię przytłacza, w tym ludzie ? czy masz depresję, ale jest ona wynikiem np fobii społecznej, czyli lęku przed kontaktami z ludźmi (?)..Od dobrej diagnozy zależy później sposób leczenia, czy bardziej leki, czy psychoterapia:)

 

Byłam u lekarza przepisał mi jakieś leki ale nie stwierdził co to za rodzaj, chciałabym ąby ktos w końcu mnie wyleczył z tego. Najgorsze są napady agresji w stosunku do domowników, brak zainteresowania sfera intymną.. Do obowiązków domowych mam odrazę, ogólnie do męża pracy wszystkiego. Na terapie chodziłam dwa lata, brałam leki,ale myślałam że już nie trzeba i na nowo muszę to wszystko:(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim.Na nerwice lękową(nie mogłem spac,miałem lęki itd) stosowałem tabletki nexpram.Nie powiem bo po 10ciu dniach leczenia

bardzo mi pomagały.Niestety poszedłem do znajomych i tam wypiłem za duzo alkoholu no poprostu upiłem sie...Zmyliło mnie to ze kiedys leczyłem sie seroxatem i czasami wypiłem i nic mi nie było wiec pomyslałem za jak przy nexpramie troche sie napije to nic nie bedzie sie działo.Wielka pomyłka.Na kacu poczułem ciarki w głowie i ucisk w głowie i to by tak nie przeszkadzało gdyby nie uczucie odrealnienia i strasznych lęków(widziałem ze jedna osoba nick-New York miała podobnie ale 2lata temu sie tu na forum wypowiadała wiec nie wiem czy sie odezwie).Kiedy brałem dalej nexpram te ciarki nie schodziły wiec przerwałem leczenie i pomyslałem ze zaczne jeszcze raz kiedy głowa dojdzie do siebie.Jakos nie moze a juz 3tyg jestem czysty .Mam czasami ucisk w głowie i ciarki prawie codziennie.Czy wie ktos co sie mogło stac i czy to przejdzie bo mam juz doła ze nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×