Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Zmiany nicków

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że ostatnio dostaję bardzo dużo (zdecydowanie za dużo) próśb o zmianę nicka, wyjaśnię zasady, na jakich ewentualnie mogę zmienić nick.

Po pierwsze, zmiana nicka nie następuje na zawołanie. Pisząc do mnie PW przyślijcie mi konkretne uzasadnienie, bo inaczej nie ma mowy o zmianie. Nie zmieniam nicków, ponieważ ktoś ma taki kaprys. Wprowadza to niepotrzebne zamieszanie na Forum i dezorientację wśród innych Userów. Tylko i wyłącznie UZASADNIONE ZMIANY będą w ogóle rozpatrywane.

Ci, co już zmienili nicki- ok, niech będzie, ale NIE MA szans na kolejną zmianę, dlatego dobrze się zastanówcie nad swoim wyborem. Ostatnio to jakaś plaga :?

Zanim przyślecie mi wiadomość, SPRAWDŹCIE, czy nie ma już na Forum Użytkowników o danym nicku.

Zmieniając nick proszę, żeby w podpisie umieścić przynajmniej na dwa tygodnie swój poprzedni nick, by inni wiedzieli z kim mają do czynienia. Jeśli sami tego nie zrobicie - zrobię to za Was bądź przywrócę poprzedni nick. Mogę od tego odstąpić jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Jeśli informuję, że nie zmienię nicka, to proszę się ze mną nie wykłócać tylko przyjąć odmowę. W przypadku, gdy tego nie zrobicie, nie liczcie, że będę odpowiadać na wiadomości z pretensjami.

Jeśli ktoś nie akceptuje powyższych zasad, to proszę nawet do mnie nie pisać, bo nicka NIE ZMIENIĘ.

Powyższe zasady obowiązują od dnia dzisiejszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie,nie wiem gdzie się zgłosić.Jak się zmienia nick,już mi się znudził ten cały monk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

detektywmonk, a jaki ten nowy nick będzie możesz zdradzić? Ja bym napisał do administratora, np. do Artemizji, choć chyba moderatorzy też mogą to dla ciebie zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaki Twój nowy nick będzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

detektywmonk, zredagowałeś uzasadnienie zmiany loginu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam na to takie wyjaśnienie,wielu zmieniło ja też.

Jerzy nie :smile:

Nadal czekam na odpowiedź.

Może sam spróbuję zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

samemu się nie da zmienić.

a awatar już się nauczyłeś zmieniać? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

detektywmonk,

czyli sie nie nauczyłeś? ty leniu! :evil: poświęciłem swój czas, zamieściłem szczegółowy tutorial, a tobie sie nie chciało.

wolisz, zeby ktos za ciebie robił, obrazek przyciął itp. zamiast samemu sie nauczyć nawet z instrukcją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

ok, a jaki chcesz sobie ustawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi