Skocz do zawartości
Nerwica.com

Eeee...cześć?


Kajtnik

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz jestem na jakimkolwiek forum poświęconym zdrowiu psychicznemu, wcześniej tylko czytałam i ten tego...

 

Jestem kajtnik i mam 26 lat :mrgreen: I niezdagniozowaną depresję i zdiagnozowanego lekkiego Aspergera [to nadal jest dziwne :shock: ] i problemy natury społecznej^^' [ale nie wiem za bardzo jakiej, bo ani psychoterapeuta ani psychiatra za bardzo mi nie pomogli :( ]. A chciałam z kimś o tym pomagać, a za bardzo nie mam z kim :-| Dlatego jestem tutaj.

 

Lubię gry komputerowe, komiksy, kreskówki, mangę&anime, literaturę fantastyczną i ciut ciut rzeczy^^'

Mam nadzieję,że czas tutaj spędzony będzie owocny^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Boję się trochę, że ktoś będzie próbował mnie wyśledzić i znajdzie to forum. I bardzo dawno temu korzystałam z forum, więc trzeba sobie przypomnieć i wpaść w rutynę, by nie zapomnieć o forum, bo to mi się zdarzało. Albo,że tutaj będą ludzie, których znam z reala, którzy chcą pomóc, a tylko powodują, że będę się czuć bardziej winna mojej sytuacji. Że będą mnie osądzać. Ja tylko przeglądałam anglojęzyczne strony i nie wiem, jaki stosunek mają w Polsce do tych rzeczy. I tego,że zacznę pisać szczerze i ktoś to wykorzysta. Więc trochę sie obawiam.

 

I że będzie owocny, czyli nie będzie dla mnie stratą czasu, kolejnym powodem do denerwowania się i kolejną rzeczą, jaka będzie się pojawiać, gdy zacznie się dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niespecjalnie, po prostu już spotkałam się z sytuacją, gdy ludzie z terapii wyszukiwali się wzajemnie na fejsie [a ja dziękowałam bogom, że dałam fikcyjne dane] i sama z łatwością wyszukiwałam dane jednej koleżanki. A przecież są stanowiska pracy, które mają za zadanie wyszukiwania wszystkiego o danej osobie w necie [np w bankowości spotykałam się z takimi ofertami pracy]. A nasze społeczeństwo nadal jest mało tolerancyjne dla chorób mentalnych i to mogłoby zaszkodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×