Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


hankmoody

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

 

W sumie nie wiem dlaczego zarejestrowałem się na tym forum, może dlatego, że licze na to że mi to pomoze.:)

Od zawsze byłem niesmiały, mój ojciec jest alkoholikiem. Mam 29 lat, mam nerwicę, boje się wyjść z, domu boję się wszelkich autorytetów, nie moge znaleść pracy bo jak pójde na rozmowę to nie moge wydusic z siebie żadnego slowa, co powoduje, że nie szukam pracy bo się boję że nie będę mógł wydusić słowa. Koło się zamyka.

 

Ale mam tez wspaniałą żonę i dwójke wspanialych dzieci i w sumie tylko to trzyma mnie przy życiu.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj hankmoody!

 

Napisałeś, że chorujesz na nerwicę, która odbiera Ci dowagę, np. by poszukać pracy. Czy leczysz się jakoś? Pamiętaj, że masz dla kogo walczyć - masz wspaniałą rodzinę, dla której na pewno warto się starać. ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

 

W sumie nie wiem dlaczego zarejestrowałem się na tym forum, może dlatego, że licze na to że mi to pomoze.:)

Od zawsze byłem niesmiały, mój ojciec jest alkoholikiem. Mam 29 lat, mam nerwicę, boje się wyjść z, domu boję się wszelkich autorytetów, nie moge znaleść pracy bo jak pójde na rozmowę to nie moge wydusic z siebie żadnego slowa, co powoduje, że nie szukam pracy bo się boję że nie będę mógł wydusić słowa. Koło się zamyka.

 

Ale mam tez wspaniałą żonę i dwójke wspanialych dzieci i w sumie tylko to trzyma mnie przy życiu.

 

Pozdro

masz zone i dzieci, trzeba sie leczyc. Oczywiscie ze to proces, nic nie przychodzi łatwom rozmowy cwicz w domu z zona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha to ona znalazła mnie. :D Ja mma straszne problemy w kontaktach z kobietami, nawet rozmowa przychodzi mi trudno.

 

Też chciałabym, żeby mnie ktoś tak znalazł :D

 

Agusiaww, lepiej niech on nie rozmawia z innymi paniami tak, jak z żoną, bo to się może źle skończyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha to ona znalazła mnie. :D Ja mma straszne problemy w kontaktach z kobietami, nawet rozmowa przychodzi mi trudno.

 

Też chciałabym, żeby mnie ktoś tak znalazł :D

 

Agusiaww, lepiej niech on nie rozmawia z innymi paniami tak, jak z żoną, bo to się może źle skończyć :P

 

Już Cię lubie :D

 

Haha to ona znalazła mnie. :D Ja mma straszne problemy w kontaktach z kobietami, nawet rozmowa przychodzi mi trudno.

Gdzie Cię znalazła? To też tam pójdę może ktoś mnie znajdzie :mrgreen:

 

Ps. Oglądasz Californication? :D

 

W lubelskich akademikach dzieją się różne dziwne rzeczy :smile: Oglądałem pierwsze trzy serie, narazie nie mam czasu żeby dokończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×