Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bardzo dziwne uczucie w głowie, jakby "motylki"


Minesweeper94

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Piszę do Was, ponieważ zauważyłem u siebie, że jak sobie pomyślę o czymś pozytywnym albo zmobilizuję się do zrobienia czegoś, to nagle w głowie mam takie jakby motylki i takie dziwne uczucie, jakby mi się w głowie miało zakręcić, po prostu nie umiem tego sprecyzować. Przeszkadza mi to o tyle, że pojawia się zawsze, kiedy mam ochotę coś z robić pozytywnego, ale w takim sensie, że biorę się w garść i działam. Powiedzmy, że sobie siedzę, a nagle mam ochotę zrobić coś fajnego, ale właśnie pojawia się to dziwne uczucie i mój zapał mija. :cry: Nie wiem czy ktoś miał coś podobnego. Niestety w internecie nie umiałem znaleźć jakiejś konkretnej nazwy dla tego objawu, tak jak mówię, to jest takie dziwne uczucie w głowie, jakby przed zawrotami, po części trochę jakbym gdzieś odpływał. Niekiedy oprócz głowy mam takie uczucie w przełyku, gardle... Ono jest bardzo dziwne i niestety czasami sprawia, że nie robię nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depersonalizacja? Takie są początkowe objawy? Przeczytałem teraz na czym to polega no i jakoś nie umiem tego dopasować do siebie... Nie wiem.

 

Właśnie czasami się zastanawiam, czy by nie pójść do jakiegoś neurologa. Wolę chyba iść i być pewnym. Tylko cały czas się zastanawiam, czy to ma jakąś nazwę? W internecie w ogóle nie umiem czegoś podobnego znaleźć.

 

A co ma wiara do tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, o co chodzi z tą wiarą i jej rzekomym związkiem ze sprawą?

Zaciekawił mnie temat, bo mam podobne odczucia w głowie, które nazywałam takim mrowieniem, albo uczuciem przelewania się zagęszczonej wody w mózgu. Trudno to opisać słowami. Czasem towarzyszy temu jakby dreszcz, takie otrząśnięcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×