Skocz do zawartości
Nerwica.com

23 lata- czy mogę coś jeszcze coś zmienić?


hamster91

Rekomendowane odpowiedzi

Zero kumpli/koleżanek. Przeprowadzka, wszystko zniszczone przez dopalacze. 4 lata w plecy ze studiami. Depresja zimowa itd. Uzależnienie od kofeiny, masturbacji, nikotyny. Zjebana psychika. Straszna dziecinność czuję się lekko zacofany w społeczeństwie. Tępota, głupota i chorobliwa łatwowierność? Zadręcza mnie straszna wylewność i anhedonia.

 

Nagle spadła mi na łeb poważna praca. Umowa o pracę, szkoła policealna w tym kierunku etc. Czy mając 23 lata mogę coś zmienić? Czy mogę naprostować swoje błędy i wyjść na ludzi? Czy to nie jest za późno? Czy w tym wieku mogę poznać miłość swojego życia i prawdziwych przyjaciół?

 

Ciągle słucham muzyki, która kojarzy mi się z przeszłością- czasy LO kiedy byłem szczęśliwy, spełniony, bez obowiązków. Czyżby kolejna depresja jesienno-zimowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś w wieku 23 lat mówi, czy warto jeszcze cokolwiek zmieniać w życiu, czy coś mu się uda, czy nie jest za późno, to mam dość brutalne pomysły na to, jak kogoś takiego "naprostować" :pirate:

 

Masz 23 lata, przed Tobą jeszcze jakieś 44 lata zycia, jeśli pożyjesz tylko do emerytury, albo i dużo więcej, jeśli pociągniesz dłużej. Nawet w tej wersji mniej optymistycznej to prawie dwa razy więcej, niż teraz przeżyłeś. Jeśli uwazasz, ze te KILKADZIESIĄT LAT nie jest warte wprowadzenia zmian, to ich nie wprowadzaj i marudź dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×