Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam Wszystkich


zyga

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Wszystkim, mam 25lat w tym miesiacu skoncze jestem juz ze swoja pierwsza dziewczyna 7lat nie uklada sie nam zbyt dobrze dlatego ze ja mam nerwice i wszystko mnie wkurza, lagodnie mowiac, nerwice mam od zawsze odkad pametam nabawilem sie jej w dziecinstwie za sprawa ojca tyrana dreczyl matke psychicznie i fizycznie lecz dalej sa ze soba, niechce byc taki jak on a wszytko wskazuje na to ze jestem chociaz nie uderzylem swojej dziewczyny, dre morde klne na nia, niemam do niej szacunku a ona tylko placze przezemnie i mimo to jest dalej ze mna i dala mi juz setki szans na to zebym sie zmienil, moje zycie jest chaotyczne zmieniam ciagle prace pale za soba mosty, nie jestem stabilny finansowo, wstaje czesto lewa noga, mam hustawki nastroju, powiem wam ze mam tego serdecznie dosyc naprawde, mieszkam w niemczech znalazlem tutaj polskiego psychologa za darmo z czerwonego krzyza, chociaz jeszcze u niego nie bylem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Zyga.

 

To raczej nie nerwica, a inna choroba. Jak rozumiem, nie byłeś jeszcze u specjalisty?

Jeżeli awanturujesz się, krzyczysz i czujesz ciągłe napięcie, na początek drogi proponowałbym psychiatrę który dobierze odpowiednie leczenie. Skoro krzywdzisz dziewczynę już teraz, nie ma czasu na psychologa. Trzeba działać od razu, a terapię z psychologiem dodać później.

 

Skontaktuj się czym prędzej z lekarzem specjalistą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nie nierwica to co? tak skontaktowalbym sie ze specjalista chetnie tylko mieszkam na stale w niemczech... ehh..

co teraz... czyli ze schiza jakas co nie?

 

-- 08 wrz 2014, 12:11 --

 

jesli nie nierwica to co? tak skontaktowalbym sie ze specjalista chetnie tylko mieszkam na stale w niemczech... ehh..

co teraz... czyli ze schiza jakas co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×