Skocz do zawartości
Nerwica.com

projektowanie graficzne


buka

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś,coś?

przewinęło mi się tu kiedyś kilka prac,napewno na forum są osoby utalentowane(no może nie tak jak ja,ale choć trochę)które robią już coś bardziej pro.

tak zagaduje bo mnie zajmuje teraz to zagadnienie

 

btw.miałbym nawet małe zlecenie dla kogoś ogarniętego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, proste. Ale pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Dziecko zawsze będzie malowało kwadratowy domek, drzewko i słonko w narożniku. Chyba, że ma zmutowany gen i jest dzieckiem-geniuszem.

 

Tak samo u mnie. Nie jest powiedziane, że po treningu będę profesjonalistą. Nie każdy ma to coś.

 

Na razie umiem coś robić jak przeczytam w tutorialu, sam bym nie wpadł na wiele rzeczy. Taki script-kid ze mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziecko zawsze będzie malowało kwadratowy domek, drzewko i słonko w narożniku.

 

niezupełnie.moje się uczą na Vangogu i Dalim,więc poza schematami:P

 

Nie jest powiedziane, że po treningu będę profesjonalistą. Nie każdy ma to coś.

 

jest powiedziane.każdy może się nauczyć,a to 'coś' czyli zmysł estetyczny to już inna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafik komputerowy to w 50% talent i jednak w kolejnych 50 prędkość i opanowanie pracy

 

a jak grafik(podstaw jakikolwiek inny twórczy fach) nie ma talentu to nie zasługuje na miano grafika? wystarczy popatrzeć ilu jest znanych fotografów nie posiadających ww.przymiotu

Przy lekkich formach nerwic/depresji polecam (zwłaszcza osobom młodym) postawienie sobie za cel dość

gruntowne poznanie danego oprogramowania. Co kto tam lubi już - graficzny, muzyczny czy też arkusz kalkulacyjny

tudzież jakiś edytor textu.

ja z moją kurwicą mam problem przy wyborze czcionek,niczym Leodicaprio w Aviatorze-motyw jak wybierał kierownice do samolotu.

przy zdjęciach też musze siedizeć 100%dłużej zanim zdecyduje się na odpowiedną tonacje,także nie wiem czy posiadanie nerwicy(nawet lekkiej)to jest coś co predestynuje do zawodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko,spoko.

 

a co sądzicie o gimpie,ktoś robi coś bardziej pro?

ja powiem że choć wykorzystuje go tylko na poziomie basic to jest to chyba mój ulubiony(oprócz civilizacji4 oczywiście) program ever.w dodatku że darmowy to jest już troche poradników,nawet widziałęm ostatnio w wersji papierowej i o zgrozo,czasrno-białej:P

 

podobno z odpowiednimi wtyczkami i wogóle jest konkurencyjny do PSa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę zdecydowaną kreskę...

podkreślającą mocną osobowość autora, skłóconego wewnętrznie

i ze światem...

dobór barwy czerwonej w graficznej prezentacji słowa "k*rwa"

które można odczytać dopiero po dłuższym przyjrzeniu się

pokazuje niechęć autora do świata, jego rozgoryczenie otaczającą go rzeczywistością... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nie przewija się tu jakiś znudzony grafik, który za uśmiech zrobi proste logo dla amatorskiej drużyny e-sportowej? :lol: wiem, że za to pobiera się grube hajsy, ale może akurat jest tu jakiś nowik potrzebujący wyzwań albo profesjonalista, któremu zajmie to 15 minut. Desperacja lvl hard! Pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×