Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica przez pracę


aniolek700

Rekomendowane odpowiedzi

Ja narwicy nabawiłam się przez poprzednią pracę a konkretnie przez pracodawców, którzy wykańczali mnie psychicznie, mnie i koleżanki z pracy. Ciągle obwiniali nas za ich nie powodzeni. Pracowałam w sklepie, więc musiałam ciągle wysłuchiwać ich narzekania na brak klientów, na niskie utargi, nawet to że kupiłam czasem jakąs rzecz w innym sklepie a nie u nich wytykali mi przed dostawcami towarów. Miałam mdłości, boleści żołądkowe, do tej pory trzese sie cala jak pomysle o tamtej pracy.

Trafiłam do psychiatry ktory zdiagnozował u mnie nerwicę. Już tam nie pracuję dwa lata, a nerwy pozostały do tej pory. Czasami denerwuje mnie wszystko, wsciekam sie na innych bez powodu, a potem jak mi przejdzie myślę że przeciez już po wszystkim, już tamci ludzi enie beda mnie molestowac psychicznie. :hide::hide::hide::hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też odeszłam. Głównym powodem było niskie wynagrodzenie (trudno tu mowić o godnym wynagrodzeniu, to stażysta więcej ma), nierówne traktowanie przez szefa pracowników. Sam mi powiedział, że go to nie obchodzi, że jedna ma więcej godzin a druga mniej - ważne żeby robota szła a mu się opłacało. Cytuję: - nie podoba Ci się to się zwolnij. - Jak będziesz mi głupio gadać to Cie zwolnie.

I jeszcze kilka innych których nie zacytuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×