Skocz do zawartości
Nerwica.com

siemka


kolo331

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam 20 lat i problem z obsesją na punkcie swojego wyglądu mimo że jestem... facetem. Przeglądam się w lustrze po parę godzin dziennie. Mam wstręt do swojej twarzy przez co rzadko wychodzę do ludzi. Otoczenie mówi że dobrze wyglądam ale im nie wierzę ;(Zdarza się też iż myślę że mogą mieć rację bo czasem jakieś dziewczyny mnie zaczepiają ;D

 

Ogólnie mówiąc chciałbym się dowiedzieć czy jest sens z tym iść do psychologa/psychiatry i zrobić sobie syf w papierach oraz czy leczenie polega po prostu na tym że lekarz rzuca komplementy w pacjenta, bo ja i tak w żaden nie uwierzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale jaki syf w papierach? Na tym forum jest dużo osób korzystających z pomocy psychologa/psychiatry. Radzę Ci iść i sam przekonasz się na czym będzie polegała ewentualna terapia,lekarz Ci wszystko wyjaśni. Być może wystarczy zwykła rozmowa,nie wiem. Wiem napewno,że korzystanie z usług w.w.lekarzy to nic złego ani wstydliwego.

 

-- 03 wrz 2014, 12:54 --

 

A i witamy Cię serdecznie w naszych skromnych progach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolo331 najwyraźniej nie masz zielonego pojęcia o terapii. Ale to nic. Na razie musi Ci wystarczyć informacja, że nie istnieją te tzw. papiery, to raz. A dwa, to że psycholog ani psychiatra nie mówią komplementów. A jak jest na takiej terapii, to trzeba samemu spróbować. Ewentualnie poczytać, co inni o tym piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×