Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)


devnull

Rekomendowane odpowiedzi

Escitoplarm dziala najszybciej ty chyba /cenzura/ smieszny jestes, zobacz na stan stacjonarny leków i potem sie madruj,

kto ma mi placic niby /cenzura/ :roll:

stary poczytaj sobie o lekach to bedziesz wiedzial wiecej, bralem escitoplarm i jak dla mnie to gowno jakich malo, przez ponad 6 tygodni mialem skutki uboczne, a ty mówisz ze dziala po tygodniu haha co za typ japierdole :pirate:

 

To co napisałeś jest bzdurą i dlatego użyłem cynizmu.

Gdzie żeś wyczytał taką bzdurę, że Sertralina działa najszybciej ? podaj źródło.

Bo ja dysponuje podręcznikami od psychofarmakologii, więc mogę Ci wkleić co chcesz.

Ale nie wprowadzaj ludzi w błąd.

 

To co piszesz to jest tylko twoja osobista opinia, z resztą po przekleństwach

widać, żeś dzieciak, który z nudów wymyśla swoją własną dziedzinę nauki.

Radzę nauczyć Ci się poprawnego pisania na klawiaturze i byś w końcu zamoczył,

boś biedne dziecię, które posługuje się językiem powszechnie używanym przez gimnazjalistów.

 

Ty nawet nie potrafisz pisać na tym forum, cytować, ośmieszasz się,

zaćpany dzieciaczku, nie zdajesz sobie sprawy z bzdur które wypisujesz :D

Dupy nie potrafisz sobię wytrzeć a o farmakologii chcesz pisać ?

Nie pij alkoholu, bo widzę że Ci bardzo szkodzi pijusie jeden.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chada, escitalopram na mnie nie działał (chyba jako jedyny SSRI). nie powodował też żadnych uboków. paro,esci,cita to dla mnie najgorsze leki przeciwdepresyjne.

 

Właśnie więc twoja opinia w tym jest warta tyle co nic :lol: To że esci na Cb nie działał to nie znaczy że jest chujowym lekiem :lol: Napisałem ci jak można to sprawdzić.Lunatic polecam maść na ból dupy mam cie w ignorach ale widzę że dalej skaczesz i próbujesz zatruwać życie i chyba z zazdrości ci pot po dupie kapie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chada,

uwazaj bo sie spocisz za bardzo przez te swoje idiotyczne teorie co po jakim czasie dziala a co nie dziala

 

no to był już cios poniżej pasa lunatic :twisted:

 

-- 02 wrz 2014, 22:54 --

 

Chada, ale dla mnie tydzień w tą czy w tą nie ma znaczenia. Grunt żeby lek, jak już zaskoczy, działał trwale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×