Skocz do zawartości
Nerwica.com

mizoandria


leptosomatyk

Rekomendowane odpowiedzi

Mizoandria w przypadku kobiet jest dla mnie całkowicie zrozumiała. Interesują mnie bardziej mężczyźni którzy nienawidzą innych mężczyzn jako ogółu lub czują do nich silne uprzedzenie.Skąd coś takiego się bierze i czy słyszeliście o takich przypadkach?

Osobiście mogę się przyznać, że spotkałem się z takim przypadkiem, a mianowicie... z samym sobą. Jakieś psychologiczne teorie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, a z czym mamy łatwiej i dlaczego więcej nam wolno? To od nas oczekuje się, że będziemy twardzi w pracy, kochani w domu, czasem bezwzględni, a czasem wrażliwi. Oszaleć można. A kobietom wolno tyle samo, choć w pewnych sytuacjach jest to źle odbierane przez tzw. ogół społeczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2019 o 17:50, Lilith napisał:

Jakie zachowanie i postępowanie masz na myśli?

- mężczyźni dominują w przestępstwach

- mężczyźni dominują w popisywaniu się przed innymi

- mężczyźni dominują w alkoholowym żulowaniu w miejscach publicznych

- mężczyźni stworzyli definicję "prawdziwego mężczyzny", który ma nie używać rozumu oraz nie okazywać emocji poza złością i nienawiścią i to nimi ma się kierować w życiu

- mężczyźni nie mający nawet odrobiny pojęcia o miłości i nie potrzebujący jej mają tendencje do uważania, że wiedzą o niej wszystko i jej potrzebują i tendencje do przypisywania jej chorych definicji

- sporo mężczyzn ma tendencje do "myślenia" penisem, lubią nakłaniać kogoś, by poszedł "na dupy", jest dla nich wielką tragedią, gdy są prawiczkami, lub jakaś kobieta odmówi im seksu, uważają, że kobiety powinny być przedmiotem do seksu, popadają w chory obłęd seksualny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tragiczne, współczuję takich obserwacji. W sumie ze wszystkim można się zgodzić, ja nigdy nie miałem z takimi dziwnymi mężczyznami do czynienia bo unikam takich dewiacji, ale one faktycznie istnieją, żyją niedaleko nas. 

To, że dominują w przestępstwach nic o nich nie świadczy. Często to kobiety wykorzystują mężczyzn do przyzwolenia na zło i agresję. W kobietach jest bardzo dużo toksyczności którą wykorzystują w słabych punktach mężczyzn. A wiadomo, że gdzie diabeł nie może tam babę pośle ;)

Edytowane przez ernest00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mark123 napisał:

- mężczyźni dominują w przestępstwach

- mężczyźni dominują w popisywaniu się przed innymi

- mężczyźni dominują w alkoholowym żulowaniu w miejscach publicznych

- mężczyźni stworzyli definicję "prawdziwego mężczyzny", który ma nie używać rozumu oraz nie okazywać emocji poza złością i nienawiścią i to nimi ma się kierować w życiu

- mężczyźni nie mający nawet odrobiny pojęcia o miłości i nie potrzebujący jej mają tendencje do uważania, że wiedzą o niej wszystko i jej potrzebują i tendencje do przypisywania jej chorych definicji

- sporo mężczyzn ma tendencje do "myślenia" penisem, lubią nakłaniać kogoś, by poszedł "na dupy", jest dla nich wielką tragedią, gdy są prawiczkami, lub jakaś kobieta odmówi im seksu, uważają, że kobiety powinny być przedmiotem do seksu, popadają w chory obłęd seksualny

To skutki testosteronu i po części wychowania . Ja mam niski testosteron i daleko mi do takich zachowań.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, na_leśnik napisał:

A jakie Twoim zdaniem są przyczyny takiego stanu rzeczy?

Mnie to wygląda na to, że mężczyźni mają mniej rozwinięty umysł niż kobiety.

1 godzinę temu, carlosbueno napisał:

To skutki testosteronu i po części wychowania . Ja mam niski testosteron i daleko mi do takich zachowań.  

To może testosteron hamuje rozwój umysłowy. Ogólnie to od czasów zerówki obserwowałem, że chłopcy są generalnie sporo opóźnieni umysłowo w stosunku do dziewczyn. Oczywiście były pewne wyjątki (ale chyba potwierdzające regułę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mark123 napisał:

Ogólnie to od czasów zerówki obserwowałem, że chłopcy są generalnie sporo opóźnieni umysłowo w stosunku do dziewczyn. Oczywiście były pewne wyjątki (ale chyba potwierdzające regułę)

Chłopacy później dojrzewają stąd to wynika. U dorosłych nie ma znaczących różnić w intelekcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×