Skocz do zawartości
Nerwica.com

Praca Policjanta


gonz01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do pisania pracy magisterskiej o zależnosci modelu Wielkiej Piatki do wybru zawodu. Bardzo intryguje mnie tutaj zawód policjanta, jakie wg. Was wyniki powinien posiadać policjant w 5 czynnikiach osobowosci neurotyczność, ekstrawersja, otwartość na doświadczenia, ugodowość, sumienność. Myślę, że policjant powenien odznaczac się niską neurotycznościa, jako osoba dobrze radząca sobie w trudnych sytuacjach, wysoką ekstrawersja (kontakty z luzdzmi itd), wysokoą sumiennościa, oraz tutaj mam problem, jak to się ma do otwartości na doswiadecznie oraz ugodowosći. Wg mnie otwarsoc na dosiwadczenie powinna być na poziomnie niskim, jako osoba przestrzegająca przepisów itd, a ugodowość na poziomie przeciętnym gdyż nie może ani być zbyt uległy, a z drugiej strony zbyt szrstki wobec innych. Jakie jest Wasze zdanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslałem, że od tego jest podforum "Zaburzenia", ja napisalem w dyskusjach w wątku Psychlogia,Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy. Wiec dział chyba właściwy i może po prostu są tu osoby które mają pojęcie o temacie Wielkiej Piątki itd i napiszą coś ciekawego od siebie. :) Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gonzo szukasz ryb na sacharze? praca policjanta wymaga zezwolenia na broń a nikt z tego forum niema zdrowia na akceptację psychiatry i psychologa podczas załatwiania tegoż zezwolenia.nie mówiąc już o również opinii

środowiska w którym żyjesz o tobie.jak mówią na ciebie debil albo czubek to lecisz jak z wodospadu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×