Skocz do zawartości
Nerwica.com

przeczytaj to a powiem ci jak być wolnym


maja31

Rekomendowane odpowiedzi

ww :papa : Witam w skrucie opisze wam moją historię i powiem jak robić by nie dręczyła was nerwica ani inne g****NO. Zaczeło się po urodzeniu mojej kochanej córci ,na początku wszystko o.k młoda mama szczęśliwa wszędzie jej pełno taka zosia samosia.ale po pół roku zaczęły się myśli że duszę własne dziecko poduszką,oczywiście wielka panika ,lęk stres strach ale jak to czemu mam takie myśli przecież kocham moje dziecko nad życie i nie mogła bym go skrzywdzić ,im bardziej się wgłębiałam w to tym mocniejsze były myśli ,że chwytam nuż i wbijam w brzuszek albo że ją duszę i takie głupoty,zaczął się płacz,cierpienie silna depresja że w końcu się nie opanuje i napraede zrobie coś dziecku,bardzo przeżywałam te myśli tłumiłam je bałam się ich uciekałam od nich nie rozumiałam dlaczego one są,aż do momętu gdy poszłam do cudownej pani PSYCHOLOG cudowna kobieta,dobra koniec omnie teraz powiem wam jak z tym sobie prosto poradzić.Jeśli boisz się czegoś masz złe i straszne myśli nigdy ale to nigdy nie wolno ci się ich bać,jeśli pojawia się myśl że zaraz komuś zrobisz krzywdę albo boisz się noży lub innych strasznych żeczy stań koło tej żeczy i zrub 10 przysiadów i szybko powąchaj jakiś miły zapach np.wanilję ,mandarynkę jakies perfumy które lubisz,i pośpiewaj ulubioną piosenkę chodzi o to by przerwac napięcie,słuchaj swojego ciała zwróć uwagę jeśli się pojawia myśl oddech jest płytki ,wali serce trzęsą się ręce zapisuj myśli choć by były najstraszniejsze chodzi o to by w danym momencie po prostu się zrelaksować,druga sprawa jeśli coś cię trapi,męczy weś kartkę i zapisuj co czujesz ,o czym myślisz,co robisz w myślach,druga sprawa nigdy nie tłum myśli ani ich nie odganiaj pamiętaj to są tylko myśli nie wsłuchuj się w nie ,ignoruj je po prostu miej je w dupie.,nie bój się ich stracz ,i lęk to raj dla nerwicy i depresji.Uprawiaj jakiś sport,biegaj ,pływaj co kolwiek podczas ruchu pozbywasz się na bieżąco złych emocji.ok to na tyle jutro napiszę wam więcej,dobranoc kochani :great:

 

-- 27 sie 2014, 21:57 --

 

Jeśli komuś pomogło napiszcie do mnie. :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałam całe ,dużo racji, muszę się wziąść za siebie ,fajnie piszesz ,taka przyjaciółka jak ty by mi się przydała,wariuję z tej samotności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×