Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowa jestem


Zielka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich....

 

Kilka słow o sobie :

- Praktycznie nie sypiam, jak już zasnę to budzę się co pół godziny,

- Dzień jak z nudnej opery mydlanej - praca, dom, wieczorem seriale, nic więcej nie jestem w stanie z siebie wykrzesać,

- Mam ochote tylko ma krzyk i płacz,

- Jedyne co mnie trzymało przy życiu to zimne piwo, które na moment mnie odprężało,

No i jeszcze ten przygnębiający smutek i wrażenie, że "nikt mnie nie kocha"...

 

Po roku samotnych zmagań poszukałam pomocy... Zdiagnozowano u mnie depresje. No i oczywiście - pojawiło się w mojej głowie 1000ce pytań na które mam nadzieję znajdę tu odpowiedź.

 

Pozdrawiam i do poczytania na stronach forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Zielka .

Wymieniłaś w swoim poś cie same lipne i bolące Cię rzaczy .

A może masz oprócz tego jakieś mocniejsze strony , coś co sprawia Ci choć trochę przyjemności ?

Możesz powiedzieć w jakim jesteś wieku . Zeby nie było ,że tylko Ty masz powiiedzieć , to również ja powiem ,że wiosen mam 44 ;)

Pozdro.

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapa świetny avatar :105:

 

-- 29 sie 2014, 17:04 --

 

Witaj Zielka .

Wymieniłaś w swoim poś cie same lipne i bolące Cię rzaczy .

A może masz oprócz tego jakieś mocniejsze strony , coś co sprawia Ci choć trochę przyjemności ?

Możesz powiedzieć w jakim jesteś wieku . Zeby nie było ,że tylko Ty masz powiiedzieć , to również ja powiem ,że wiosen mam 44 ;)

Pozdro.

 

.

 

Wiosen mam 36.

Zawsze sprawiało mi przyjemność granie (Diablo III, Word of Warcraft). Ostatnio jednak nie bardzo mam siłę się zalogować. Bardziej mnie kusi kocyk na kanapie :/

Lubie też jazdę na rowerze, książki i taniec.

Mam nadzieję, że wrócę do tego wszystkiego niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może małymi kroczkami spróbuj podjąć jakąś aktywność. na kanapie, pod kocykiem, też przecież możesz przeczytać coś fajowego:)

 

Zapewne masz rację... muszę poszukać czegoś lekkiego.

W sumie czekam na cud, że mi się poprawi ale zdaje sobie sprawę, że nic takiego się nie zdarzy jeśli sama nie dam czegoś od siebie.

Tylko tak trudno jest się zmobilizować gdy ciągle jestem zmęczona :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tak trudno jest się zmobilizować gdy ciągle jestem zmęczona :/

nie jestem jasnowidzem ,ale często za ciągłe chroniczne zmęczenie odpowiadają chorobotwórcze grzyby ( kandydoza ) , oraz choroby tarczycy . Robiłaś jakieś badania w tym kierunku?

 

Pracuje w korporacji :/

Zielka , ale to brzmi tajemniczo i sekciarsko z lekka biorąc . ;)

Wiesz tak sobie myślę ( choć mogę się mylić ) ,że niedobrze jest iż sama dzwigasz te wszystkie swoje bolączki i niedostatki.

W Twoim wieku przydałby Ci juz konkretny Chłop , co byś mogła kogoś pokochać i zrzcić z siebie czasem natłok tego badziewia co Cię gryzie . Mam rację , a może się mylę.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarczyca ok, miałam z nią problemy i z tego powodu robie 3 razy do roku badania. Grzyby... może i tak.

Chłopa mam, tyle że zaczął się interesować trochę za późno, jak już się rozchorowałam. A i tak nie rozumie co się ze mną dzieje, chociaż widzę, że się stara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×