Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie :)


Izoana

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero co założyłam to konto,więc...no chciałam się przywitać. ;) .Myślę,że chociaż Tutaj będę mogła się wyżalić,czy powiedzieć coś...Wiem,że moje problemy pewnie są niczym w porównaniu z waszymi,ale myślę,że w niektórych kwestiach mam tak samo.Trochę mam do opowiedzenia,ale na razie kompletnie nie wiem jak zacząć. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo. Od dłuższego czasu szukam takiego ujścia tego co siedzi mi w głowie, a jako, że łatwiej przychodzi mi pisanie o tym, niżeli mówienie, więc ciesze się, że trafiłem na to forum. Witam Cię więc serdecznie i życzę byś choć trochę poradziła sobie ze swoimi problemami i znalazła tę właściwą drogę. Trzymaj się. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, gdyby nie cudowna muzyka, to nie wiem co by było. W moim przypadku hardcore, rap, ambient, ambitniejsza elektronika. Hundredth, Heart in Hand, Hatebreed, The Chariot, Norma Jean... I dziesiątki innych. Z rapu głównie K2 i mistrzowska Anatomia i kilka innych rzeczy. Elektronika - Massive Attack przede wszystkim, The XX i to co wpadnie w ucho. Słucham ogólnie różnych rzeczy, jeśli tylko mnie w odpowiedni sposób poruszy, to wracam do tego. Polecam przy okazji www.stereodose.com :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×