Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hiho poszukiwaczom spokoju :)


Asi3k

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Jestem energiczną, wesołą dziewczyną (do tej pory tak było). Studentka II roku mgr kosmetologii ciągle rządna wiedzy i jak zawsze pomagająca innym jak tylko się da. W życiu bym nie podejrzewała, że może mnie trafić coś takiego jak nerwica lękowa (uogólnione napady lęku+ zaburzenia depresyjne). Bynajmniej nic na to nie wskazywało..a jednak:\ Moją nierówną jak drogi w Polsce walkę zaczęłam ponad rok temu, gdy przy komputerze dostałam napadu (trudność w oddychaniu ..etc). Pięć wizyt na SOR'e i prawie rok tułania się po neurologu i psychiatrze..(leki...rezonanse, eeg głowy itp). W końcu w czerwcu wykończona wszelkimi podejrzeniami usłyszałam diagnozę...podstępną, czającą się w ukryciu i czyhającą na chwilę słabości N jak nerwicę z dopalaczami(lękowe+ zaburzenia depresyjne):\.

 

Faktem jest to, że nie jestem z tym sama..mam kochającego narzeczonego i rodzinę ale rodzina jest daleko..uczę się w Warszawie a familia jest w Świnoujściu. Aktualnie jestem na Escitil +Afobam, w domu było dobrze, ale jak wróciłam do Wawy znów wszystko odżyło niczym złe wspomnienia..gonitwa myśli, płacz gdy narzeczony musi wyjść do pracy..jednym słowem karuzela:(. Najgorsze są chyba te myśli..które się kłębią w głowie i nie dają chwili odpoczynku. Wczoraj było tak źle, że musiałam jechać do Drewnicy po zastrzyk bo miałam wrażenie, że zwariuję... :zonk: Poprostu ja +4 ściany= szaleństwo O.O..jutro zaczynam psychoterapię...mam nadzieję, że chociaż na początku obiję nerwicy twarz tak żeby dała mi odetchnąć i znów cieszyć się życiem, które mamy tylko jedno.

 

Witam was i ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×